Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

padła 3 pompa wtryskowe e36 2,5 TD

klosek6 21 Lut 2012 18:25 1642 6
  • #1 21 Lut 2012 18:25
    klosek6
    Poziom 13  

Witam. Mam problem klient przyprowadził mi e36 z padniętą pompą wtryskową wymontowałem ją i dał ją do regeneracji , ale okazało się , że za regenerację chcieli 1500 zł i klient kupił używaną pompę, pompę zamontowałem odpowietrzyłem odpalił pięknie przejechał około 10 km i zgasła sprawdziłem to nie podawało paliwa na wtryski do pompy dochodzi pompka w zbiorniku podaję więc diagnoza padła pompa wtryskowa , a ,że na tą dostał gwarancję rozruchową to wymontowaliśmy i kupił następną założyliśmy i to samo wyjechał przejechał około 10 km i nie podaje paliwa wymontowaliśmy oddał i przywiózł następną i z następną dokładnie to samo co może być przyczyną , że pompy padają po przejechaniu około 10 km ?

0 6
  • #2 21 Lut 2012 18:28
    ftp.kowal
    Poziom 34  

A jesteś pewien ze po 10 km nie przyciera się pompka w zbiorniku?

0
  • #3 21 Lut 2012 18:28
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Co ma zatankowane?

0
  • #4 21 Lut 2012 19:06
    klosek6
    Poziom 13  

on kupione w orlenie przynajmiej tak twierdzi wygląda też ładnie już brakuje mi pomysłów a co do pompki w zbiorniku to nie uszkadzało by pompy wtryskowej a tu po 10 km pompa przestaje podawać nie wiem co się w niej uszkodzone , bo jej nie rozbieram , ponieważ jest poznaczona i nie mógł by jej oddać

0
  • #5 21 Lut 2012 19:12
    ftp.kowal
    Poziom 34  

Ale w końcu i tak jej nie przyjmą bo stwierdza że wina leży po stronie samochodu. W sumie masz po części racje z ta pompką, tylko że jak ona nie da ciśnienia to pompa wtryskowa nie poda paliwa. Miałem taki przypadek samochód jak miał ponad pół zbiornika paliwa chodził elegancko a wystarczyło że zeszło poniżej połowy już nie palił. Wymiana pompki i wszystko wróciło do normy. Rozkręć starą pompę wtryskowa i zobacz czy przypadkiem nastawnik w niej się nie spalił.

0
  • #6 21 Lut 2012 19:16
    klosek6
    Poziom 13  

pompy nie mogę rozebrać b jej nie przyjmą , a za każdym razem przywozi skąd indziej więc ze zwrotem nie ma problemu , co do pompki w zbiorniku to raczej odpada , ponieważ ma 3/4 zbiornika paliwa a co do starej pompy to zatarła się w środku po stronie elektroniki też żadnych błędów nie ma teraz już chyba wyleję całe paliwo i zatankuję świeże może jednak wina leży po stronie złego paliwa już sam nie wiem co może być

0
  • #7 07 Mar 2012 20:23
    klosek6
    Poziom 13  

Po wymianie następnej pompy i spuszczeniu całego paliwa i zalaniu drugim auto śmiga już ponad 1000km i wszystko ok

0
  Szukaj w 5mln produktów