Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

win xp/win 7 - przeniesie dokumentów podłączając dysk zewnętrznie

interesu 21 Lut 2012 19:52 1100 7
  • #1 21 Lut 2012 19:52
    interesu
    Poziom 2  

Witam,
    posiadam laptopa Toshinba equium na którym mam windows xp. No i teraz win xp sie zawiesza, a tryb awaryjny działa krócej niż minutę. No ale nie o tym. chcąc odzyskać dane podłączyłem dysk twardy zewnętrznie do innego laptopa (z windows 7). I tu pojawia się mały problem, ponieważ na koncie użytkownika mialem hasło (które znam) i pyta się o pozwolenie, i tak do każdego folderu, plików nie wyświetla, i nic nie mogę skopiować. Nie wiem jak wydostać te dane, próbowałem naprawić windowsa ale to nic nie daje, najszmieszniejsze jest to, ze haslo znam, tylko nie wiem gdzie wpisać aby to odblokować i normalnie przenosić pliki? z góry dzieki za pomoc

0 7
  • #2 21 Lut 2012 19:55
    160101
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 21 Lut 2012 20:02
    160101
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 21 Lut 2012 20:17
    paweliw
    Spec od komputerów

abram144 napisał:
    Pod Windows 7 w trybie administratora nie powinno być niczego co blokuje dostęp do tego dysku.

A jak ustawił w XP traktowanie plików na swoim koncie jako prywatne (szyfrowanie) ?
    Pytam bo z Windows 7 mam niewiele do czynienia, w zupełności wystarcza mi XP :)

0
  • #6 21 Lut 2012 20:27
    160101
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 22 Lut 2012 00:02
    interesu
    Poziom 2  

abram144 napisał:
    Laptop Ci się wiesza, bo masz niesprawne chłodzenie i nie mniejsza o to, a to jest coś poważnego, bo zniszczysz sobie tego laptopa jak nie przywrócisz sprawności chłodzenia.
    Co do Twojego pytania - uruchom W7 w trybie adminstratora i wtedy próbuj.

No tu racja, chłodzenie wyczyszcilem, nowa pasta, coś wiatraczek wolno sie kreci moze tu problem.

Co do reszty postów, próbowałem nadać uprawnień, z poziomu admina, trybu awaryjnego i nic :cry: nie wiem jakie atrybuty nadane były na tym win xp.

0
  • #8 22 Lut 2012 06:31
    Matuzalem

Poziom 43  

interesu napisał:
    ... próbowałem ... i nic

A tak konkretniej?

Poza tym jesteś pewien, że to nie EFS w grę wchodzi?

0
  Szukaj w 5mln produktów