Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Voyager 3.0 automat zablokowana skrzynia

21 Lut 2012 22:59 3645 3
  • Poziom 9  
    Witam,
    jak w tytule mam zablokowaną skrzynię biegów podczas parkowania przełączałem z 'D" na "R" I nagle w skrzyni coś chrupło i tak zakończyła się moja jazda jakoby że stałem na środku ulicy przełączyłem go do pozycji "N" i udało się go zepchnąć na bok ale o tyle niefartownie że przed moim autem stoi pojazd którego właściciela niema w kraju. Próbowałem na hol wyciągnąć auto do tyły i znowu wrzuciłem "N" i 150KM BMW nie dała rady go wyciągnąć do tyły nawet na 10 cm. w jakiej pozycji bym nie ustawił skrzyni auto jest zablokowane a do przodu nie mam pola manewru. jak można odblokować taką skrzynię żeby go kawałek cofnąć nie wyciągając przegubów ma może ktoś jakiś pomysł. Proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator na urlopie...
    aro862 napisał:
    jak można odblokować taką skrzynię

Nie można (tylko demontaż skrzyni). Resztę znasz:
    aro862 napisał:
    nie wyciągając przegubów
    Powodzenia ;)
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Niestety będziesz musiał zrobić tak jak piszesz, wyjąć półosie (pocieknie olej, a miska olejowa nie ma korka spustowego). Następnie "spiąć" śrubami piasty kół przednich i na hol do warsztatu. Najczęstrza przyczyna to uszkodzenie kosza satelit (mechanizmu różnicowego) lub (ale to rzadko) planetarka.
  • Poziom 9  
    Witam,
    dziś zamówiłem lawetę i ściągnąłem auto do domku auta do tyłu nie da rady ruszyć a do przodu się kula bez problemu teraz ustalić co się rozsypało dzięki za pomoc i pozdrawiam