Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ps51d6900 + Karta Ci brak kanałów cyfrowych

quescikkk 22 Lut 2012 09:53 2374 2
  • #1 22 Lut 2012 09:53
    quescikkk
    Poziom 8  

Witam!
    Jestem rzadkim pisarzem na tym forum więcej czytam ale niestety nie znalazłem problemu. Wczoraj zakupiłem tv samsung ps51d6900 od razu podskoczyłem po karte CI do osiedlowego dostawcy telewizji "Ret1Sat" Pan w okienku zaproponował wykupić opcję z okresem testowym bo zdarza się że niektóre tv nie współpracują z tą kartą ja osobiście byłem pewny że będzie działać bo kolega ma w samsungu tv też posiada tą kartę i wszystko śmiga z tym że posiada model led-owy 46cali bodajże d6700, sam podłączałem mu ten tv i nawet bez karty wykrywało zakodowane kanały cyfrowe u mnie z karta czy bez karty pokazuję 0 kanałów cyfrowych :( czy tv jest zepsuty ? czy karta? wspomnę że przez antenę normalnie odbiera kanały tv... Jeśli ktoś ma jakieś pomysły bardzo proszę o szybką odp. bądź też informację ponieważ okres testowy jest 1-dniowy i dzisiaj muszę oddać kartę jeśli jest nie kompatybilna.

0 2
  • #2 22 Lut 2012 21:39
    romeok01
    Poziom 35  

Ten telewizor posiada dekoder DVB-C więc bez problemu powinien odbierać cyfrowe kanały z kablówki, może nie włączyli Ci sygnału cyfrowego?

Dzwoń do nich -> Link i najlepiej niech przyślą instalatora.

0
  • #3 25 Lut 2012 17:41
    jacwie5
    Poziom 13  

Jak siostra niedawno brała DVB-C w TVK Toruń i również zamiast dekodera chciała kartę CI, to od razu ją spytano czy aby nie ma Samsunga, gdyż bardzo często z tymi TV karty nie chcą współpracować- zwyczajnie nie wyszukują kanałów. Na szczęście ma Panasa, ale też czasem są kłopoty objawiające się tym, że TV wyświetla: "Kanał zakodowany". Nie dzieje się to często i pomaga wyjęcie i włożenie karty CI do slotu.

0