Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Phillips 22 PFL3403 - podłączenie głośników

mercedes21000000000 22 Lut 2012 18:14 766 2
  • #1 22 Lut 2012 18:14
    mercedes21000000000
    Poziom 7  

Witam. Mam telewizor Phillips 22 PFL 3403. Chcę podłączyć głośniki do tv. Podłączam pod wejście audio i nie chcą mi działać. Co może być nie tak? Proszą o pomoc. Z góry dzięki.

0 2
  • #2 23 Lut 2012 09:01
    kilork
    Poziom 17  

Takie włączenie głośników jest niemożliwe:
    1/ jeżeli są to wejścia to tu należy włączyć sygnał zewnętrzny np. z odtwarzacza,
    2/ poziom sygnału jest za niski aby wysterować głośniki.
    Zalecałbym wykorzystanie dodatkowego wzmacniacza m.cz. włączonego np. przez eurozłacze, lub jeżeli ma się praktykę w elektronice, przerobienie telewizora:
    wyciągnięcie na zewnątrz wyjścia wzmacniacza m.cz. telewizora (kabelki do głośników) ale to już wiąze się z ingerencją wewnątrz telewizora (ryzyko porażenia!!, możliwość uszkodzenia).

Moderowany przez _PREDATOR_:

0
  • #3 23 Lut 2012 16:04
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

kilork napisał:
    Takie włączenie głośników jest niemożliwe:
    1/ jeżeli są to wejścia to tu należy włączyć sygnał zewnętrzny np. z odtwarzacza,
    2/ poziom sygnału jest za niski aby wysterować głośniki.
    Zalecałbym wykorzystanie dodatkowego wzmacniacza m.cz. włączonego np. przez eurozłacze, lub jeżeli ma się praktykę w elektronice, przerobienie telewizora:
    wyciągnięcie na zewnątrz wyjścia wzmacniacza m.cz. telewizora (kabelki do głośników) ale to już wiąze się z ingerencją wewnątrz telewizora (ryzyko porażenia!!, możliwość uszkodzenia).

A z postu nie wynika, że to początkujący, więc proszę nie dawać takich rad, bo User straci sprzęt! :P

0