Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz Estradowy Nightline 800 watt?

23 Feb 2012 12:50 4214 17
 • Level 9  
  Witam powiedzcie mi czy warto kupić Wzmacniacz Estradowy Nightline 800 wat czy lepiej coś innego, miałby być on używany do nagłośnienia jakiś niewielkich imprez, a do niego dwie takie kolumny Link???co o tym myślicie ?
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • Level 19  
  Sprzęt gra tak jak kosztuje, moc jakieś 2x50w a kolumny już sobie daruję...
  Lepiej podaj budżet i konkrety odnośnie tych imprez czy to domowe czy co to za imprezy, wielkość rodzaj muzyki.
  Ps. jeśli nie chcesz wyrzucić kasy w błoto to daruj sobie to coś.
  Pozdrawiam
 • Level 9  
  a więc tak budżet to jakieś 500-600zł, imprezy hmm...dyskoteki szkolne, 18-stki, i nagłośnienia jakiś imprez, muzyka wszelaka od disco-polo, techno,biesiadne.
 • Level 19  
  za tyle kupisz sam wzmacniacz małej mocy nowy, lub większej używany.
 • Level 19  
  na ten pierwszy nawet nie klikam.... ads jak najbardziej do małego zestawu. Nie zagłębiam się w same szczegóły aukcji, dokładne parametry spr w specyfikacji pdf.
  Jaki budżet na kolumny do tego wzmacniacza?
 • Level 41  
  Kolega adikus120 za te 500-600 zł chyba chce skompletować i wzmacniacz i kolumny ;). Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Jeśli tak to kolego musisz dołożyć tak minimum 1000 PLN, żeby to miało ręce i nogi bo z pustego to i Salomon nie naleje :).
 • Level 9  
  chodzi o to że ja chce poprostu rozbudować troche mój sprzęta posiadam już powermixer behringer PMH 1000 i dwie kolumny 350W i gra bardzo dobrze ale potrzębuje jeszcze z dwie kolumny żeby było więcej mocy. Dobra możę powiem inaczej, chce kupić dwie takie kolumny http://allegro.pl/profesjonalna-kolumna-800w-bas-30cm-i2088567883.html?source=ob i jaki kupić do tego wzmacniacz żeby ładnie grało ale żeby nie było za drogo wzmacniacz 500zł góra 600zł
 • Level 14  
  Człowieku opamiętaj się w porę . Poszukaj wśród używanego sprzętu. Naprawdę wyjdzie Ci to na lepsze niż te wszystkie wynalazki. Pamiętaj że to nie bedzie grało ładnie a 800W to nawet w teorii nie ma.
 • Level 9  
  noto dajcie mi wsze propozycje używanego sprzętu z allegro;)
 • Level 19  
  w jakim budżecie te kolumny chcesz?
 • Level 41  
  Nie da się. I nawet nie kombinuj dalej bo nic nie znajdziesz za te pieniądze.
 • Level 19  
  Nie osiągalne. napisz jakie posiadasz konkretnie kolumny aktualnie
 • Level 9  
  to są kolumny składane własnoręcznie.;) dobra chłopy widze że nie pomożecie dzięki za komenty i wasze odp.Pozdro Adik;)
 • Level 19  
  Wątpię by ktoś tu potrafił czarować pomijam magików z serwisów aukcyjnych 199zł 1000w a jeszcze z dwa 00 co tam :)
 • Level 9  
  dobra spoko,;) wiem może wyjechałem z głupim pytanie ale właśnie niebyłem przekonany do tej oferty i dlatego chciałem się poradzić.


  3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
  (dj-MatyAS)
 • Level 2  
  Kolego Adikus, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale za 500-600 PLN chcesz kupić wzmacniacz i kolumny ?
  Jeśli tak, to rzeczywiście mało realna sprawa, ale nie beznadziejna. Oczywiście możesz zapomnieć o dużych mocach i gotowych produktach.
  Mój pierwszy złożony wzmacniacz miał moc około 2x70W przy 8 omach, ale był za to tak solidnie zrobiony,że przy mocy maksymalne mógł pracować całą imprezą, i nic złego się nie działo (z góry miał służyć do imprez więc miał o wiele "za duże" radiatory i wiatraki do chłodzenia). Z tego co mi wiadomo - działa do dziś (ma go mój siostrzeniec), a robiłem go w 1997 roku.
  Z kolumnami poradziłem sobie tak,ze za jakieś grosze kupiłem w zasadzie same obudowy ze zwrotnicami. Rozebrałem je, ponaprawiałem ubytki w obudowach, dałem ładną okleinę i kupiłem same głośniki. Moc 100W. Nie pamiętam ile mnie to w sumie kosztowało, ale pamiętam,ze mój kolega za tą samą kwotę kupił same nowe kolumny Tonsila (Altus140) i się wkurzał, bo ja miałem kolumny i wzmacniacz za tę samą kwotę.
  Używki i rewelacje w stylu 1000WATT za 129,99 sobie odpuść. Używany sprzęt estradowy zazwyczaj jest na granicy życia, a "1000Watowe potwory" mają średnio 2 zera mniej i przy mocy maksymalnej wytrzymają może jedną imoprezę.