Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE W995 Dziwne kolory - faluje dziwnie ekran.

23 Lut 2012 17:00 1797 3
  • Poziom 8  
    Witam,

w moim w995 są dziwne kolory takie z dodatkiem różu i czerwieni brak kolorów pełnych na fotkach widać więcej, po rozebraniu telefonu widać na filtrze jasnym środkowym że są jego nóżki od strony lewej tam gdzie ta blaszka połączona nóżka oraz leciutko okruszony filtr 3 niebieski od strony prawej, czy to może być przyczyną taśma i lcd sprawdzone 100% sprawne.

SE W995 Dziwne kolory - faluje dziwnie ekran.

Dodam jeszcze że lekko faluje obraz gdy go włączę to jak wejdę w menu telefon ma tak jak by połowę dołu danego wyżej.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    A wyświetlacz jest oryginalny? Często przy nieoryginalnych wyświetlaczach mogą dziać się takie rzeczy.
  • Poziom 8  
    Wyświetlacz jest wysokiej jakości HQ na oryginalnym to samo sprawdzałem na innej płycie i jest normalnie lecz tamta ma wyrwane gniazdo fastport. Nie mam pojęcia co mogło się uszkodzić raczej myśle że to te 2 filtry dalem do serwisu już telefon i 2 płytę żeby poprzekładali mi części do mojej, mam nadzieje że dadzą rade to zrobić
  • Poziom 15  
    Witam.
    I jak tam telefon? Został naprawiony?
    ja z moim W995 mam też teraz problem z wyświetlaczem. Gdy zmienie baterie na naładowaną (robie tak bo fastport słabo łączy podczas ładowania) to telefon ma obraz normalny ale po jakimś czasie zaczyna mu "odbijać" ekran mruga, bardzo zmienia kolory, czasem obraz nawet zaczyna uciekać w lewą stronę i pojawia się po prawej :D
    co do taśmy to nie mam możliwości jej sprawdzić na innym telefonie, ale ogólnie taśma była wymieniana, później telefon leżał ok. 1,5 roku i teraz był używany około 2 miesięcy.
    Pozdrawiam