Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DWG TrueConvert 2009- przeglądanie, drukowanie i konwersja w DWG i DWF

Chorazy5 23 Lut 2012 23:19 1229 0
 • #1 23 Lut 2012 23:19
  Chorazy5
  Poziom 20  

  DWG TrueConvert 2009 to w stu procentach darmowy program firmy Autodesk przeznaczony przede wszystkim do przeglądania, drukowania oraz konwersji pomiędzy przeróżnymi wersjami projektów zapisanych w formatach DWG oraz DWF.

  W aplikacji DWG TrueConvert 2009 konwersja jest możliwa w obie strony, to znaczy ze starszych wersji do nowszych oraz na odwrót. W programie DWG TrueConvert 2009 pliki mogą być konwertowane zarówno pojedynczo, jak i również seryjnie, co jest bardzo pomocne przy dużej liczbie projektów.

  Warto nadmienić w tym miejscu, iż zastosowanie aplikacji DWG TrueConvert 2009 jest bardzo szerokie. Może ona być wykorzystywana do współpracy z innymi członkami zespołów projektów, którzy nie mają najnowszych wersji programu AutoCAD. Co więcej, omawiane właśnie narzędzie daje możliwość współpracy z ludźmi, którzy posiadają oprogramowanie do wspomagania projektowania innych producentów, które nie wspiera nowszych wersji plików DWG.

  Trzeba podkreślić, iż program DWG TrueConvert 2009 możne być także wykorzystywany do migracji posiadanych plików DWG do nowszych wersji.

  Jak więc widać - może się okazać, iż aplikacja DWG TrueConvert 2009 będzie bardzo przydatnym narzędziem dla ludzi, którzy korzystają projektów zapisanych w formatach DWG oraz DWF.

  Link do strony producenta

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME