Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Cobra 7918 model 7777

24 Lut 2012 00:39 3684 5
  • Poziom 9  
    Proszę o pomoc. Ten autoalarm jest zamontowany w Citroenie.
    Tata mój nigdy nie używał go. Zamykał drzwi kluczem - centralny zamek.
    W książce serwisowej są wpisy, że klient zgłaszał 3 razy wyczerpany akumulator.
    Wg serwisu - nieprawidłowa eksploatacja akumulatora. Samochód po półrocznej eksploatacji przejechał 350km. Ale były jeszcze dwa auta. Ja mam teraz to auto, taty nie ma.
    Gdy system alarmowy jest włączony rozładowywuje się akumulator. Auto jest garażowane więc odłączam klemę. Gdy próbowałam uzbroić system wg instrukcji. Owszem włącza się sygnalizując światłami alarm ale nie zamykają się drzwi jak pisze w instrukcji obsługi. Led świeci światłem migającym.
    Jakieś bz nie następuje i dźwignie blokad drzwi są podniesione, natomiast otwarcie drzwi powoduje wycie alarmu.
    Co tu jest nie tak?
    W instrukcji również pisze o kodzie pin?
    Na ostatniej stronie instrukcji na okładce pisze o osobistym kodzie identyfikacji ale żadnego kodu nie ma nigdzie napisanego.
    Poza tym mam też taką kartę jak płatnicza z napisem Citroen narysowanym kluczem i kodem cztery cyfry, co to jest?
  • OptexOptex
  • OptexOptex
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Nie bardzo sie orientuje. Tak napisane jest w instrukcji obslugi autoalarmu.
    Cobra 7918. model 7777. Mam taka karte jak bankowa i tu jest kod. on był zakryty.
    Auto jest z 1999r. Sprowadzone przez citroena z Francji. Nie wiem jak sie go propramuje.Tata nie zamykał nie uzywał go do zamykania auta,robił to kluczem. Moze nie jest zaprogramowany i dlaczego gdy system jest uzbrojony rozładowywuje akumulator.

Jak nie wiem zaprogramować ten autoalarm. W momencie zamkniecia dzrzwi naciskam a i dioda zaczyna migać ale drzwi sa w pozycji otwarte i otwarcie ich powoduje właczenie alarmu chociaż swiatła migaja prawidłowo. ponadto gdy zostawiam auto na uzbrojonym systemie rozładowywuje się akumulator.

O co chodzi z tą funkcją odcięcia paliwa?

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    tenia napisał:
    Nie wiem jak sie go propramuje
    Przecież dwa posty wyżej podałem link do pełnej dokumentacji Twojego alarmu.
    Czytałeś chociaż to, co zostało tam napisane?
    Przeczytaj jeszcze : To
    tenia napisał:
    O co chodzi z tą funkcją odcięcia paliwa?
    Gdy alarm jest uzbrojony i czuwa, to po przekręceniu stacyjki zaczyna "wyć" i nie da się uruchomić silnika - przynajmniej tak powinien zostać podłączony przez instalatora.
  • Poziom 9  
    A to coś nowego. Nic takiego sie nie dzieje. Zamykam drzwi uruchamiam alarrm właczając przycisk A na pilocie i drzwi się nie zamykają a autolarm działa bo dioda się swieci i blyska swiatłami .
    Potem otwieram drzwi i alarm wyje. Instrukcje obsługi mam i pisze tu o jakimś kodzie
    Co to jest --karta jak płatnicza z napisem citroen, kluczykiem i kodem był.