Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powiązanie konta gmail i youtube

24 Lut 2012 10:25 1836 5
  • Poziom 26  
    Witam!
    Mam dość nietypowy problem.
    Posiadam dwa konta na gmailu:
    1) aaa(malpa)gmail.com (konto prywatne)
    2) bbb(malpa)gmail.com (konto do allegro)

Z kontem prywatnym mam powiązany profil na YouTube.
    Ale gdy zaloguję się na pocztę do allegro to gdy wejdę na YouTube jestem tam zalogowany na meilu od allegro (bez profilu).
    Albo gdy używam playlisty na YouTube i moim profilu to w momencie zalogowania na konto allegro wywala mi playlistę.
    Jest to denerwujące
    Chciałbym żeby nie wylogowywało mnie z youtube, jak powiązać oba adesy żebym mógł korzystać z dwóch gmailów i przy tym nie wylogowywało mnie z YouTube.?

Szukałem w ustawieniach, tylko nie wiem czy to kwestia ustawień gmaila czy yt.
    Proszę nie odsyłać na google. Z góry dzięki.
  • Poziom 11  
    1. Poszukaj w ustawieniach youtube'a niewylogowywane
    2. Nie loguj się na allegro tylko niech pobiera stamtąd mejla + ustaw wysyłanie mejla, jako bbb.Allegro.Malpa.Gmail.Com i odpowiadanie, jako allegro na wszystkie mejla - będzie się wówczas logował na prywatne konto i nie potrzebujesz przelogowań
    3. Włącz w ustawieniach gmail włączanie kilku kont i może wtedy jak w cookies będzie nadal tamto prywatne konto youtube nie będzie się zmieniał
  • Poziom 26  
    A nie da się bez kombinowania? żeby skrzynki na gmailu nie miały wpływu na youtube?
    Chodzi mi o to, żebym był zalogowany na youtube dopóki sam się nie wyloguje, i logować się a skrzynki tak jak potrzebuje.
    Alternatywą może być druga przeglądarka ale chcę w jednej.
  • Poziom 11  
    chodzi o cookies. ostatnie konto ma wplyw. po co kombinowac z ciaglym przelogowywaniem sie jak wsyzstko mozna obsluzyc z jednego konta?

Mozna wysylac z konta indywidualnego mejle jako allegro i bedzie to automatyczne - nie trzeba o tym pamietac. ja tak mam 5 mejli zrobionych i dziala super.

istnieje jeszcze mozliwosc powiazania kont gmail ale nie wiem do konca jk to dziala

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! 3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
  • Poziom 26  
    No właśnie interesuje mnie ta druga opcja - oba konta powiązane z jednym kanałem na yt.
  • Poziom 26  
    Czy na tym forum nie ma osoby, która potrafiła by poradzić coś w tej sytuacji?
    Na pewno da się to zrobić!
    konto aaa(malpa)gmail.com jest powiązane z kanałem yt którego używam, na którym zapisuje playslisty itp.
    Wystarczy, że zaloguję się na drugiego meila którego używam do allegro to na yt mam tez zalogowanego tego meila.
    Strasznie denerwujące to jest. Niech ktoś coś poradzi.