Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

modem UPC + Router + torrent

amnuzjehhh 24 Lut 2012 15:36 1396 1
  • #1 24 Lut 2012 15:36
    amnuzjehhh
    Poziom 1  

"Mam internet UPC na modemie Scientific Atlanta i do niego podłączony FiberPower 25 Mbit/s. Jeśli podłącze go po RJtce do komputera to do działania internetu nie mam najmniejszych zastrzeżeń - internet i programy p2p działają bez zarzutu. Problem pojawia się po podłączeniu routera - gdy dzielę łącze to internet działa super, dopóki nie włącze uTorrent - po włączeniu tego programu internet automatycznie staje się nieużywalny - strony www się nie otwierają, a jeśli już to robią to po 20 sekundach. Oczywiście limit upload i download nie ma najmiejszego znaczenia - ustawione nawet na 10kb całkowicie blokują mi możliwość korzystania z www." Mam taki sam problem jak uzytkownik Jaśmin tam sparwe rozwiazano a ja mam nadal problem ktory tkwi w:

Przeczytalem ze usatwienie "IP Flood Protection" pomoga lecz nie potrafie znalezc tego w ustawieniach routera model routera to TP-Link R402M Jesli ktos bylby tak dobry i wytłumaczyl mi jak usatwic ten "IP Flood Protection" bylbym bardzo wdzieczny.

0 1
  • #2 24 Lut 2012 15:56
    jurek.adam
    Poziom 43  

Masz zwykły modem, a opcja o której piszesz dotyczy jedynie routerów Thomson.

0