Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamerka WIFI bezpośrednio do komputera przez kabel s-video?

peref555 24 Lut 2012 16:16 1063 4
  • #1 24 Lut 2012 16:16
    peref555
    Poziom 8  

Witam.

Posiadam:
    - kamerkę wifi + przekaźnik z dwoma kablami czincze(żołty i czerowny) // Comfortcam TREBS CC-401 http://neoncars.pl/index.php?action=szczeg_osz&id_kat=025&id_asort=5029
    - kabelek s-video(okrągły) z trzema końcowkami(RGB) do których mogę podłączyć czincze

Podłączam czerwony z przekaźnika do wejścia czerwonego, żółty do niebieskiego lub zielonego(nie mam pojęcia do którego). Co dalej? Potrzebuje dodatkowego sprzętu czy wystarczy program? Pomóżcie.

Pozdrawiam.

0 4
  • #2 24 Lut 2012 16:37
    marcin.for
    Poziom 12  

Prawdopodobnie to Czerwony to zasilanie. Żółty to video. Zrób zdjęcia to powiem ci dokładniej jak zobaczę

0
  • #3 24 Lut 2012 16:57
    peref555
    Poziom 8  

Zdjęć nie wrzucę, bo nie mam jak na tą chwilę. Każde wejście od kabelka s-video jest podpisane: czerwone - Pr OUT, zielone - Y OUT, niebieski Pb OUT. Podłączyłem więc czerwony z przekaźnika WIFI do czerwonego wejścia, żółty do zielonego. Co dalej? Wspomnę jeszcze, że kabelek s-video mam podłączony do karty graficznej (GF 9800 GTX), nie posiadam karty telewizyjnej.

0
  • #4 24 Lut 2012 17:13
    cymbi
    Poziom 27  

Karta graficzna ma wyjście sygnału, a nie wejście.

Dodano po 8 [minuty]:

Tak potrzebujesz urządzenie z wejściem video i konwersją do... Np. Pci, usb...

0
  • #5 24 Lut 2012 17:13
    peref555
    Poziom 8  

Trzeba było tak od razu, dzięki, na razie, w 1 poście napisałem wyraźnie na czym stoje...

Proszę o propozycję najtańszego sprzętu, żeby to śmigało jak należy.

0