Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłaczanie sie Internetu

aldo55 24 Lut 2012 17:04 769 0
    aldo55
    Poziom 1  
    Ogólnie z internetem jest wszystko w porządku poza jedną rzeczą:
    otóż kiedy ściągam pliki potrzebne do gry jaką jest Aion za pomocą specjalnego twórców tej gry tzw.Launchera, gra waży dość sporo i jest darmowa, po jakimś czasie ściągania przez ten Launcher~~ 1-5 min (w tym czasie ściąga bo w folderze przybywa wagi). , Internet poprostu przestaje mi działać, przeglądarki, gg wszystko pada. Windows wyświetla komunikat brak połączenia z siecią, że mam sprawdzić połączenia itp.
    klikanie połącz ponownie nić niedaje ,odłączenie modemu z prądu i ponowne jego uruchonie, zresetowanie karty sieciowej, nie odnawiają połączenia z Internetem, w przywróceniu Internetu pomaga jedyne ponowne uruchomienie całego komputera.
    Skanowania programem antywirusowym i innego tego typu programami nic nie wykazały, w zaporze Windows dodałem wyjątek oraz ją wyłączałem całkowicie i nie pomogło.
    Posiadam Windows 7 64 bit, launcher ten uruchamiałem jako administrator oraz ze zgodnościami , nie pomogło nic (u kolegów działa normalnie:), wyczyściłem pliki internetowe karte sieciową mam zaktualizowane itp, również nic nie pomogło
    Podkreślam że ściągajać coś w inny sposób wszystko jest ok- tylko przez ten launcher mam jakiś problem.
    Dzwoniłem do dostawcy Internetowego - osiedlówka i niby wszystko wporządku niemam żadnych limitów itp.
    Dodam jeszcze informacje, że raz poprostu to uruchomiłem jak zawsze i za jakimś razem ściągało normalnie niewyrzucjająć po jakims czasie Internetu, niewiem jak mi sie to udało, ale teraz coś niechce.
    Miałem też kiedyś taki problem ( na tym systemie co teraz), że kiedy ściągałem byle jakim programem typuu Torrent to po jakimś czasie ściągania komputer się zawieszał cały, niedało sie ruszyć kursorem nic LECZ wtedy pomogła aktualizacja karty sieciowej. hmmm? ktoś moze pomóc
    Ostatnio dorwałem się(lecz nic niezmieniałem) do opcji karty sieciowej zaawansowanych są tam jakieś Maximum frame limit np (dodaje screen) - czy tam może leżeć problem ?

Proszę poprawić błędy językowe w poście. Regulamin, punkt 3.1.13
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.