Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Packard Bell EasyNote Lj75

24 Lut 2012 17:39 2167 1
  • Poziom 1  
    Witam.
    Mam problem z moim lapkiem takim jak w tytule, mianowicie strasznie się przegrzewa, po kilku minutach od włączenia sam się wyłancza. Lapek ma już około 2 lat paste na procku już wymieniałem , teraz czeka mnie kolejna wymiana zapewne, ale mam jeszcze jedno pytanie, jakiego procka moge wstawić zamiast tego co już jest , a jest Intel Core i5 430M 2.26 GHz
    no i jaką karte graficzną o ile jest to możliwe bez lutowania moge wsadzić, obecnie jest ATI Mobility Radeon HD 5650 - 1024 MB.
    Chciałbym zrobić z niego normalny sprzęt do grania , bo jak narazie , to nawet filmów nie moge odtworzyć :)

Bardzo prosze o pomoc z gory dziękuje. Prosze pisać na forum lub na maila slawomir.wypych(malpa)wp.pl
  • Poziom 24  
    "no i jaką karte graficzną o ile jest to możliwe bez lutowania moge wsadzić, obecnie jest ATI Mobility Radeon HD 5650 - 1024 MB. " - Nie możesz.
    Kolejna sprawa - laptop i granie. Za chwilę będziesz narzekał, że pada Ci grafika, do grania polecam konsolę lub PC, w laptopie jak dla mnie to jest absolutny absurd. Mała powierzchnia odprowadzania ciepła a póżniej z tego problemy.