Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 immobilizer mruga, samochód nie odpala

24 Lut 2012 21:33 19836 6
  • Poziom 2  
    Mam pytanie odnośnie immobilizera w Mazdzie 6. Zostawilem auto na jakieś 2 h i po powrocie przekrecam stacyjke zapalaja sie wszystkie kontrolki ale samochod wogole nie zaczyna odpalac i mruga kontrolka od immobilizera. Probowalem z drugim kluczykiem i nadal nic. Czy to rozkodował sie immobilizer czy jakaś inna przyczyna? Macie kogoś w Krakowie co mógłby to zdiagnozowac?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    sprawdzałeś bezpiecznik engine w skrzynce bezpieczników?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Bezpiecznik byl troche przysniedziały, poruszałem nim oraz wieloma innymi, przekaźnikami oraz kablami pod kierownica i nic. Potem drugi raz tym bezpiecznikiem engine oraz kabelkami i immobilizer sie odblokowal i działa. ;) Przez to niemam pewnosci czy to napewno to. Sa jakies inne mozliwości? Co moge zrobic zeby sytuacja sie nie powtórzyła?
    Ale wielkie dzieki ;)
  • Poziom 9  
    wymieniłeś ten bezpiecznik?
  • Poziom 2  
    Nie nie wymieniłem go jeszcze, tylko przeczyściłem bo wyglądal na troche zaśniedziały
  • Poziom 1  
    Witam!
    Właśnie zakupiłem mazdę 6 2.0 ditd 143km z 2006 roku system keyless, dzisiaj rano po przyjeżdze do pracy zamknąłem auto, po 8 godzinach wracam otwieram auto pilotem, wsiadam, próbuję odpalić a kluczyk wogóle nie chce drgąć, dodatkowo miga kontrolka immobilaizera. Reasumując auto można zamknąć i otworzyć pilotem natomiast odpalić tylko kluczykiem... Proszę o rady sugestie
  • Poziom 1  
    Witam. mam mazde z 2006 roku. Niestety jeden z dwóch kluczyków nie działa :( Kluczyk typu scyzoryk plus mam zamontowany taki prostokatny pilocik do odcięcia. Kiedy wkładam kluczyk do stacyjki i przekręcam w pozycje On to kontrolka immobilisera zaczyna szybko migac i nie da sie odpalic auta. :( czy winny jest sam kluczyk czy ten mały pilocik od odcięcia?? Centralny zamek działa. drugi kluczyk który posiadam działa. Prosze o pomoc