Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Saeco Talea Ring komunikat NIECZYNNE 52 (film)

Fellini70 24 Feb 2012 22:42 3195 1
 • #1
  Fellini70
  Level 11  
  Problem pojawił się (tak mi się wydaje) po odkamienieniu. Ni stąd ni zowąd po ponownym włączeniu ekspresu pojawił się komunikat GRZANIE W TOKU lecz brak jest skali grzania która była poniżej. Po kilkakrotnym wciśnięciu przypadkowych przycisków wyskoczył mi w/w komunikat -NIECZYNNE 52 (nie pamiętam jak to zrobiłem). Menu ekspresu jest jakby zablokowane ,jedynie jak wcisnę przy włączonym ekspresie kombinację przycisków MENU->PARA->ZIARNA->WODA (w tej kolejności) to wejdę w polskie menu i mogę wtedy ustawiać cokolwiek lecz przywrócenie do ustawień fabrycznych problemu nie rozwiązuje. Odkryłem jeszcze przez przypadek ,żę jak dwa razy wcisnę w/w kombinację przycisków (M P Z W)to wejdę w menu angielskie które jest dużo bardziej rozbudowane niż polskie lecz nie zauważyłem tam np.funkcji FACTORY RESET (ustawienia fabryczne)
  Może ktoś z was miał podobny przypadek i wie coś więcej na ten temat jak rozwiązać ten problem.
  pozdrawiam

  film na youtube http://youtu.be/0jVykjqz8WQ
 • #2
  Wsparcie_Philips
  Level 10  
  Fellini70,

  Z objawów jakie opisujesz, wynika, że uszkodzeniu uległo oprogramowanie ekspresu. Konieczne będzie wizyta w serwisie w celu wgrania nowego oprogramowania i przywrócenia ustawień urządzenia.
  Jeżeli nie posiadasz aktualnej listy punktów serwisowych, mogę ją udostępnić droga e-mailową. W tym celu proszę o kontakt na adres podany poniżej.

  Pozdrawiam,

  Pomoc Techniczna Philips
  ------------------------------
  pomoc.techniczna(malpa)philips.com