Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralka Lovato 198-DI oznaczenia kontrolek

NooFear 24 Lut 2012 23:51 1841 0
  • #1 24 Lut 2012 23:51
    NooFear
    Poziom 12  

Witam serdecznie. Autko to Peugeot 605 z 91 .r 2.0 benz. instalacja LPG Lovato. Mam pytanie ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć do tej centralki opisu kontrolek (znalazłem instrukcję itp ale nie ma ani słowa o kontrolkach). Otóż auto dzisiaj zaczęło mi przerywać przy dodawaniu gazu (odgłos jakby chodził na 3 gary), na wolnych obrotach jest OK, dopiero gdy chce się ruszyć to silnik się muli, na obroty się wkręca bardzo nie chętnie, kończy się nawet strzałem w kolektor dolotowy. I moim oczom ukazał się bardzo dziwny widok (pierwszy raz taki widzę :idea:) otóż przy pracy na benzynie powinna palić się czerwona dioda - tak jest i jest OK, przy przełączeniu na automat jest czerwona i pomarańczowa, przy dochodzeniu do 2500 obr. miga pomarańczowa i po puszczeniu pedału gazu przechodzi na gaz. Dotychczas świeciły się wtedy czerwona po lewo i zielona po prawo, a teraz ukazały mi się zielona po lewo i cztery zielone po prawo :shocked!: co to może znaczyć? po chwili z czterech zielonych tych po prawo robią się trzy i za chwilę dwie... Czy ktoś ma oznaczenia kontrolek? Czy może po prostu centralka totalnie ześwirowała?

0 0