Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dynamic Audio? czy ten głośnik będzie działał?

25 Lut 2012 10:08 1365 5
  • Poziom 17  
    Witam! Posiadam kolumnę głośnikową (chyba) DYNAMIC AUDIO pro poly series 1901. Mam duży głośnik ale bez tej osłony na magnes
    czy on może jeszcze działać czy trzeba go naprawić?
    I drugie pytanie , czy mogę ją podłączyć do subwoofera tracer
    trg-5s-1500 a3
  • Poziom 26  
    To jest kopułka i zapobiega ona dostawaniu się kurzu :D Jeżeli głośnik nie jest spalony to będzie chodził i możesz go podłączyć do tego subwoofera ale dużo z tego nie wyciśniesz bo wzmacniacz w tych głośniczkach ma pewnie kilka W
  • Poziom 17  
    Głośnik pracował u brata w samochodzie, jako nagłośnienie. Był w bagażniku. Trochę stał w garażu(przewiewnym garażu) ale woda się nie dostawała. A subwoofer ma 150 w(też chyba)
    zdjęcie tabliczki
    zbytnio się nie znam, więc pytam Was.

Dodano po 35 [minuty]:

Czy ktoś pomoże?

Dodano po 25 [minuty]:

Tak dla wyróżnienia. Czy taką kopułkę można zrobić samemu? Z jakiego materiału powinna być? Czy subwoofer nie spali się przy niej i dwóch głośnikach 4Ω 4W?

EDIT
    Podłączyłem pod subwoofer. Na połowie regulatora dopiero dobrze słychać dźwięk. Nutkę puściłem z telefonu.
  • Poziom 26  
    Ten przełącznik jest do podbicia/obniżenia tonów wysokich ten subwoofer wątpię żeby miał 30w no ale okey :D jeżeli głośnik w subwooferze ma 4ohm to możesz podłączyć od 4ohm wzwyż najlepiej jak byś wiedział jaki jest w nim wzmacniacz

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (Ω,W...)
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 17  
    W domu mam jeszcze goldstar gsa-9320 amplifier. On chyba ma ze 600 wat.
  • Użytkownik obserwowany
    majtas85 napisał:
    goldstar gsa-9320 amplifier. On chyba ma ze 600 wat.

Dokładnie 630W, ale poboru. Jeżeli pracuje w klasie A to będzie miał nie więcej jak 100-150W na kanał dla 4Ω co nie zmienia faktu że jest lepszy niżeli ten subwoofer.