Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka Logitech M505 działa niepoprawnie

25 Lut 2012 12:25 2684 4
  • Poziom 2  
    Witam Serdecznie!
    Mam nadzieję,że któryś z użytkowników będzie miał sposób na rozwiązanie mojego problemu..postaram się to jakoś w miarę logicznie wytłumaczyć. A więc jakiś 4 miesiące temu zakupiłem myszkę Logitecha Model M505 i dopiero dzisiaj podłączyłem ją do laptopa, sterowniki zainstalowane itd. ale myszka strasznie świruje tzn. w momencie włączenia myszki ikony na pulpicie stają się "nieaktywne" mogę najechać na nie kursorem ale nie mogę niczego włączyć,mogę natomiast wejść bez problemu w Start na pasku zadań czy otworzyć ikony na pasku zadań. Kiedy otwieram przeglądarkę internetową jest podobnie, najeżdżam kursorem próbując ją zamknąć ale kliknięcie nie powoduje żadnej akcji tak samo jak próba np. wpisania czegoś w google...najeżdżam na pasek w którym wpisuje interesujące mnie zagadnienie klikam,ale ponownie brak reakcji. Czyli myszki mogę używać tylko do poruszania się po pasku zadań. Wie ktoś może albo ma jakieś przypuszczenia czym to może być spowodowane?
  • Poziom 21  
    Przed zainstalowaniem myszy laptop działał prawidłowo, tak? Na 100%? Próbowałeś z inną myszą?
  • Poziom 2  
    Laptop działa cały czas prawidlowo, jedynie w momencie podłaczenia myszki w sensie właczenia odbiornika myszy do USB zaczynają dziać sie wyzej wymienione rzeczy,aby wszytsko wrócilo do normy musze wyjąć odbiornik myszy z USB i wylogować sie albo przełączyc użytkownika...inne myszki działają prawidłowo,sprawdzałem myszke na kablu i podobna myszke logitecha też z odbiornikiem tylko starszy model która działa prawidłowo. Nie rozumiem w czym jest problem...czy to może być jakaś wade techniczne w sensie fizycznie cos spieprzone? Co do sterowników to zainstalowały sie automatycznie.
  • Poziom 21  
    Mi się zdarzało coś podobnego, winnym zazwyczaj był wciśnięty na stałe (wgnieciony) przycisk pod rolką (lub w wyższych modelach przycisk wyszukiwania/ zmiany dpi)

Sprawdź czy słychać wyraźne "pyknięcie".