Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VDO dayton cd3100 - problem z uruchomieniem panela

Sebboy 28 Gru 2004 22:18 1482 6
  • #1 28 Gru 2004 22:18
    Sebboy
    Poziom 10  

Czy ktoś może wie jak uruchomić radio, które zostało wyjęte z samochodu i ponownie zamontowane? Podejrzewam, że trzeba wprowadzić jakiś kod. Gdy się włącza radio, działa tylko podświetlanie przycisku POWER. Cały panel jest jakby martwy i na nic nie reaguje.

0 6
  • #2 28 Gru 2004 22:29
    djlj24
    Spec od car audio

Rozbierasz i oglądasz druk. I coś ciekawego znajdziesz.

0
  • #3 28 Gru 2004 23:24
    Sebboy
    Poziom 10  

Zbędna podpowiedź. Naprawdę spec z Ciebie. Dzięki wielkie, ale chyba nie skorzystam, bo pytałem sie o coś innego.
    Żeby uniknąć takich podpowiedzi jak przed chwilą, piszę jeszcze raz dla:
    Co trzeba wcisnąć, żeby uruchomić radio po zamontowaniu go w samochodzie?? Jedyne co się dzieje to podświetlanie przycisku POWER i panel nie reaguje.

0
  • #4 28 Gru 2004 23:30
    djlj24
    Spec od car audio

Jeszcze raz powtarzam. Obejrzyj płytę główną radia. Nie raz już to robiłem. Aj jest jeszcze jedna usterka - dociśnij mocno panel i zobacz co się dzieje (uważaj na wyświetlacz). To radio jak jest sprawne to po naciśnięciu power działa. Ale jak to Ty masz rację to się baw sam. Powodzenia.

0
  • #5 10 Sty 2006 03:27
    kvas
    Poziom 10  

Niedawno kupilem sobie to radio i po podpieciu odrazu zaskoczylo. Ono nie ma żadneg okodu, ani nic w tym stylu. Możesz mieć problem na kablach albo na styku panela.

0
  • #6 13 Gru 2009 16:30
    Kubasan
    Poziom 16  

Witam!

Posiadam radio VDO CR2200 i również mam ten sam problem, świeci się tylko na czerwono przycisk POWER a radia nie da się włączyć. Jaka usterka może to powodować? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi...

0
  • #7 13 Gru 2009 17:28
    djlj24
    Spec od car audio

W tym modelu zimne luty i pęknięty laminat przy złączu panela (dokładniej tam gdzie idzie taśma). Ale widzę, że trzeba pokazywać palcem bo i tak nikomu nie chce się szukać.

0
  Szukaj w 5mln produktów