Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Trzeszczący głośnik podczas słochania muzyki na tablecie ADVENT VEGA

luki176b 25 Feb 2012 17:38 3073 3
    luki176b
    Level 15  
    Witam.
    Mam problem ze swoim tabletem ponieważ, gdy słucham muzyki wezmę głośniej(bliżej maksimum) to dźwięk jest bardzo trzeszczący i jakość jest fatalna.
    Myślałem że to wina głośników, ale gdy podłączę słuchawki i wezmę tę głośność to jest tak samo. Słuchawki mam dobre i na komputerze jak słucham 2x głośniej to nie ma żadnych zniekształceń, ale na tablecie to już tak.
    Wersja androida to 3.2 HONEYICE.
    Myślę, że to może być wina odtwarzacza, ale ściągnąłem inny to było podobnie, ale nie w każdej piosence. Proszę o pomoc, gdyż bardzo mi to życie zatruwa ;//
    Z góry dziękuję.
    dan76
    Level 11  
    Jeżeli już masz trochę ten tablet to normalne. Ja mam iPoda toucha 3 lata i mam podobną sytuację ale tylko z głośnikiem. Po prostu nie słuchaj głośno muzyki, wyjdzie Ci na zdrowie :) Być może coś z kartą dźwiękową lub płytą. Czy tablet miał kiedyś jakikolwiek kontakt z wodą?
    luki176b
    Level 15  
    Nie, tablet jest nowy.
    Kupiłem go kilka dni temu.

Dodano po 1 [minuty]:

I nie miał prawdopodobnie żadnych styków z wodą.
    dan76
    Level 11  
    W razie jak miał jakiś kontakt z wodą kawałek płyty głównej mógł ulec spaleniu. Być może jest to wina producenta lub coś poszło nie tak podczas produkcji :) Jeżeli tablet jest na gwarancji możesz go dać do naprawy lub ewentualnej wymiany. No chyba że ktoś z forumowiczów wie jak naprawić tą wadę.