Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gniazdo słuchawkowe komputera - problem

25 Lut 2012 22:53 2471 10
  • Poziom 8  
    Mam takie pytanie! W komputerze jakoś uszkodziło mi się gniazdo na słuchawki i przelutowałem wejście od mikrofonu w miejsce tego na słuchawki. Tylko że teraz mam problem czemu jest tak że jak wkładam słuchawki to piszę że gniazdo zostało odłączone a jak wyciągnę pisze że zostało podłączone ?? I nie działa dalej :/
  • Poziom 39  
    Bo są gniazda zwierające i rozwierające, kup odpowiednie gniazdo i wymień
  • Poziom 20  
    krzychupar, a co w tym dziwnego ? Toż napisał żę wylutował gniazdo mikrofonu i wlutował w miejsce gniazda słuchawek, w przypadku np. ASUSa (seria F2, F5 i pewnie wiele innych) gniazda te są oddzielne i mają identyczny układ nóżek ;)

Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    aha no włąsnie i tu jest problem bo w ogóle nie można tego nigdzie kupic chciałem nawet cały układ z wszystkimi wejściami (usb ,mikro i słuch) ale też ciężko... dzięki za odp
  • Poziom 39  
    arteks1 napisał:
    bo w ogóle nie można tego nigdzie kupic chciałem nawet cały układ z wszystkimi wejściami (usb ,mikro i słuch) ale też ciężko...

Co to za laptop ?
  • Poziom 8  
    to nie laptop tylko komputer
  • Poziom 25  
    Po pierwsze gniazdo można nie tylko kupić ale i otrzymać gratis w ramach wzajemnej pomocy na forum. Po drugie zakładający temat opisuje swoje problemy z gniazdem którego używał, a często jest to panel przedni. Więc nie dziwcie się, komputer stacjonarny też posiada takie gniazda.
  • Poziom 8  
    no zrobiłem tak jak opisuje : od słuchawek gniazdo jakoś się uszkodziło więc wylutowałem i dałem to od mikrofonu... można tu jakoś zamówić takie wejście??