Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio łazienkowe do zabudowy - podłączenie?

aleball 26 Lut 2012 10:41 2839 2
  • #1 26 Lut 2012 10:41
    aleball
    Poziom 2  

Witam!
    Bardzo lubię słuchać w łazience radia, więc podczas remontu łazienki zainstalowałem radio KB Sound Premium - http://radiadolazienek.pl/index.php?products=product&prod_id=28 . Wybrałem takie ponieważ ma ono możliwość podłączenia zewnętrznej anteny, a co za tym idzie przez modulator i multiswitch sygnału np. z komputera.
    Zanim jednak podłączyłem to wszystko pojawił się problem. Radio podłączyłem zgodnie z instrukcją i teraz mam tak:
    Jak nastawie np. RMF FM to radio gra ładnie i bez problemów. Niestety jak tylko nastawie moją ulubioną "trójkę" gra mi tylko jeden głośnik. Czasem tylko raz na bardzo długo, gdy puszczą jakiś utwór magicznie włącza się i 2 głośnik.
    Przyznam, że pojęcia nie mam czemu tak jest.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu zagadki i znalezieniu rozwiązania problemu.
    Pozdrawiam
    michał

0 2
  • #2 26 Lut 2012 11:09
    miwi
    Poziom 26  

Kosmiczna cena jak za takie radyjko, ale nie to jest istotne. Jeśli sygnał jest słaby lub głowica w tym radiu kiepskiej jakości to może być taki efekt, chociaż dziwi mnie że nie grają dwa głośniki w mono. Swoją drogą w mojej instalacji łazienkowej wykorzystuję radio samochodowe odpowiednio zabudowane do tego cztery głośniki i wszystko ładnie gra a przy okazji mam do dyspozycji bluetooth'a.

pozdrawiam
    mirek

0
  • #3 26 Lut 2012 20:37
    aleball
    Poziom 2  

Cóż teraz to też inaczej bym to wszystko zorganizował. Radio samochodowe mam zabudowane w kuchni i gra świetnie, a i radia do łazienek są teraz dużo lepsze i tańsze.
    Niestety mam jakie mam i średnio mam możliwość zmiany, bo dziura w ścianie i płytkach już taka, a nie inna.
    Proszę o jakąś rade, czy z tym co mam da się coś zrobić, żeby lepiej grało - gdyby grało jak na RMF FM z tej samej anteny byłbym zadowolony. Sygnał mam raczej z dobrej anteny przez przyzwoite kable.
    pozdrawiam
    mg

0