Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP ustawienia graficzne na virtual pc

26 Lut 2012 14:49 1668 2
  • Poziom 8  
    Witam, odpaliłem windowsa xp profesional na wirtualnej maszynie (Windows Virtual PC), i mam problem poniewaz nie moge zmienic ustawien graficznych tzn. rozdzielczosc akurat mi nie przeszkadza bo jest standardowo (1920x1080) ustawiona za to kolory, ktore sa ustawione na 16bit... nie da sie przestawic na 32 bity, próba instalacji sterowników nic nie pomogla :D
    a, w menedzeze mam takie cos:Windows XP ustawienia graficzne na virtual pc

jest załaczona integracja między systemem windows xp a windows 7 ultimate
    fizyczna karta: ATI Radeon HD 5770
  • Poziom 21  
    Cytat:
    Maszyny wirtualne pracujące pod kontrolą Windows Virtual PC pracować mogą w dwóch trybach. Domyślnie uruchamiany jest rozszerzony (Enchanced Mode). Zapewnia pełen tryb integracji i oparty jest na protokole dostępu zdalnego (Microsoft Remote Desktop Services RDP). Wadą tego połączenia jest jedynie głębia kolorów pulpitu (w Trybie Windows XP wynosi jedynie 16-bitów).

Mówiąc wprost, nie da się.
  • Poziom 8  
    fajny napisał:
    Cytat:
    Maszyny wirtualne pracujące pod kontrolą Windows Virtual PC pracować mogą w dwóch trybach. Domyślnie uruchamiany jest rozszerzony (Enchanced Mode). Zapewnia pełen tryb integracji i oparty jest na protokole dostępu zdalnego (Microsoft Remote Desktop Services RDP). Wadą tego połączenia jest jedynie głębia kolorów pulpitu (w Trybie Windows XP wynosi jedynie 16-bitów).

Mówiąc wprost, nie da się.

;/