Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv.....kablowa przez Kable światłowodowe

walter45 26 Lut 2012 18:25 1763 6
  • #1 26 Lut 2012 18:25
    walter45
    Poziom 7  

witam

w mieszkaniu (Hamburg) jest tv kablowa przez światłowody,odbiornik tv który posiadam nie odbiera sygnału,dowiedziałem sie ze muszę zmienić odbiornik lub dokupić tuner dvb-c....
    ale nie o to chce zapytać..

w pakiecie "tv-kablowej" mam 3 PL programy za dodatkowa oplata mogę oglądać 500 innych kanały tv,bez tunera - dekodera

Idea Idea czy istnieje dekoder-tuner na abonament, który po podłączeniu do "kabla" dal by mi wiecej programow PL tv ,wychodzę z założenia ze mam sygnał z "satelity" inaczej nie miałbym PL 3 programów,.......słyszałem cos o "neti" !!??

zainstalowanie anteny satelitarnej polsatu lub cyfry+ ,jest nie możliwe,popróbował-bym podłączyć dekoder polsatu,ale nie wiem jak sie za to zabrać,

pzd dziękuje za jaka kol-wiek rade

0 6
  • Pomocny post
    #2 26 Lut 2012 18:37
    630176
    Usunięty  
  • #3 26 Lut 2012 18:46
    walter45
    Poziom 7  

ok..dzieki

dlaczego mam 3 PL programy !?

0
  • #4 26 Lut 2012 18:50
    630176
    Usunięty  
  • Pomocny post
    #5 27 Lut 2012 18:24
    wpat
    Poziom 22  

walter45 napisał:
    w pakiecie "tv-kablowej" mam 3 PL programy za dodatkowa oplata mogę oglądać 500 innych kanały tv,bez tunera - dekodera

Musisz zgłosić się do operatora telewizji kablowej który dostarcza do Ciebie sygnał, podpisać umowę na odpowiedni pakiet, wynająć od nich dekoder DVBC. Innych opcji nie ma.

0
  • #6 27 Lut 2012 21:28
    walter45
    Poziom 7  

witam....dziękuje

to brzmi logicznie i pewnie tak jest,,,,nie wierze ze jestem na pozycji straconej a co z internetowa TV.....możecie mi cos polecić-godnego uwagi,gdzie za oplata,oglodal-bym PL programy...........jestem wam winny duże wirtualne PIWO

0
  • #7 28 Lut 2012 00:14
    wpat
    Poziom 22  

walter45 napisał:
    a co z internetowa TV.....możecie mi cos polecić-godnego uwagi,gdzie za oplata,oglodal-bym PL programy.

IPTV dotyczą te same zasady jak kablówki, musisz jeszcze mieć u siebie takiego operatora. Za free korzystając z samego internetu masz tego niewiele. Na onet.pl i innych portalach możesz sobie za darmo pooglądać niektóre polskie seriale. Jednak musisz tego poszukać sam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo