Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modulator do Heveta 500. Czy można zamontować modulator?

29 Gru 2004 08:30 1903 3
  • Poziom 10  
    Witam kolegów.
    Przeglądam sobie wszystkie tematy na Hevet-a i chciałbym się zapytać bo jestem laikiem czy jest możliwość wsadzić do 500 modulator bo chyba to jest przyczyną, iż nie działa słonko i inne programy na tym tunerku. 1000 i 800 posiadają modulator i jest wszystko ok. Soft też nie pomaga.
    Jeśli ktoś się zna trochę lepiej odemnie to proszę o informację.
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    To nie może być przyczyną! Modulator służy całkowicie do innych celów. Mianowicie zamienia on sygnały audio i video (dostępne w eurozłączu) na sygnał, który możesz podłączyć pod wejście antenowe telewizora kablem antenowym! To jest taka opcja dla tych, którzy nie mają wejścia AV w TV. Dziwi mnie tylko to, że modulator jest dostępny w droższych modelach tunerów, a przecież ktoś kupujący taki tuner ma na wyposażeniu i TV ze złączem AV. Mało jest już starych TV bez złącza AV.
  • Poziom 10  
    Dzięki za informację. Już się dowiedziałem, iż za brakiem tych mozliwości stoi pamięć tunera 500 ma 1 MB natomiast 800 i 1000 ma 2 MB.
    Pozdrawiam.

Dodano po 3 [godziny] 3 [minuty]:

Mam prosbę.
    Mógłby Mi ktoś przesłać własną listę kanałow (posegregowaną na tematy) na heveta 500.
    Mój email rumbur(malpa)go2.pl.
    Z góry dziękuję.
  • Poziom 21  
    a wracajac do temtu czy samo przylutowanie modulatora by sprawiło ze działac będzie?? czy trzeba cos jeszcze??