Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Paląca się kontrolka od rezerwy polonez atu plus

27 Lut 2012 15:36 1971 7
  • Poziom 11  
    Witam od piątku pali mi się kontrolka od rezerwy benzyny przy poziomie około 15 litrów w baku. wskaźnik od poziomu paliwa rusza się np gdy jadę po wybojach czy pod górkę . Polonez jest z 1998 roku silnik 1.6 gsi
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 37  
    Tak samo będzie się kontrolka świecić bez względu na ilość paliwa, gdy szaro-czerwony przewód przetrze się i dotknie blachy.
    Czyli: dojść do baku odpiąć szaro-czerwony. Gdy zgaśnie - to jak Kolega What pisał, wchodzimy do baku. Gdy nie zgaśnie, szukamy po kablach aż do przodu auta.
  • Poziom 11  
    Ten polonez ma gaz. Czyli jak odepnę szaro-czerwony przewód i zgaśnie kontrolka to mam przyjrzeć się czujnikowi w baku a jak nie zgaśnie po odpięciu szaro-czerwonego przewodu to mam szukać po przewodach
  • Poziom 11  
    Jutro popatrzę i dam znać
  • Poziom 8  
    Jak wyżej kolega pisał przetarte ''masujące'' kable lub tonący pływak w baku od wskaźnika lub rozlatany zmęczony np grzebaniem cały zespół pływak itp
  • Poziom 11  
    Odłączyłem szaro-czerwony przewodu i kontrolka zgasła a wskaźnik pokazywał aktualny stan paliwa w baku. Czy ten czujnik będzie pasował

Paląca się kontrolka od rezerwy polonez atu plus