Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lanos Hb tył Kabel głośniki

27 Lut 2012 17:10 2691 7
  • Poziom 8  
    Witam znalazłem tylko jedną kostkę do głośników i ona jest po lewej stronie natomiast nie mogę odnaleźć drugiej kostki ktoś wie gdzie ona może być? obszukałem cały prawy bok i nic nie mogę znaleźć proszę o pomoc.
  • Poziom 19  
    Najpewniej ktoś ją uciął :) i 2 zaizolowane kabelki leżą gdzieś pod podłogą. Były wcześniej montowane głośniki? Jeśli tak to wcale nie dziwię się że poucinane kostki.
  • Poziom 8  
    Sarever napisał:
    Najpewniej ktoś ją uciął :) i 2 zaizolowane kabelki leżą gdzieś pod podłogą. Były wcześniej montowane głośniki? Jeśli tak to wcale nie dziwię się że poucinane kostki.

Samochód dostałem od ojca a ojciec z salonu tak wiec nikt tam nie grzebał ale fabrycznie nie było montowanych głośników może ten kabel gdzieś się zwinął tylko nie wiem gdzie.
  • Poziom 19  
    Kable w Lanosie idą progiem, następnie pod tylnym fotelem, który podnosisz używając odrobiny siły. I do góry za oparciami foteli. Przeszukaj tą drogę, a jeśli ta kostka tam jest to ją znajdziesz :)
  • Poziom 8  
    Lanos Hb tył Kabel głośniki
    czy to o ten kabel chodzi ? powiedz mi gdzie on wychodzi?
  • Poziom 15  
    Ten kabel jest chyba od pompy paliwa.
    U ojca w Lanosie (sedan) są pod pułką po lewej i prawej stronie.
    Sprawdz jak jest poprowadzony ten jeden kabel i "przeszukaj" tą samą drogę po drugiej stronie.
  • Poziom 11  
    Trafne zapytanie o tą wiązkę do głośników po prawej stronie. Montowałem u siebie w ubiegłym roku tylne głośniki i zamontowałem tylko tylny prawy, bo lewej wiązki nigdzie nie mogłem znaleźć. Podobno powinna iść tunelem w karoserii po tejże stronie, ale tam jej nie było... Dalej jestem mocno zainteresowany jej znalezieniem.
  • Poziom 9  
    W lanosie łatwo zdemontować progi i można pod nimi pociągnąć nowy kabelek bo sporo tam miejsca, ja mam tak przeciągnięty kabel do wzmacniacza o średnicy 1.5cm. Teraz trochę mniej na temat - w sedanie kostki są schowane pod półkom jakby ktoś szukał i trafił na ten temat.