Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywarka Samsung SH-893M kopiowanie z HDD na USB

27 Lut 2012 17:17 2481 7
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Zakupiłem nagrywarkę model Samsunga DVD-SH893M.
    Większość funkcji udało mi się rozpracować.
    W instrukcji jest tylko krótki zapis w tabeli HDD > USB.
    Zależy mi na zgraniu z filmu z dysku nagrywarki bezpośrednio na pendrive.
    W ustawieniach nie mogę znaleźć nigdzie takiej funkcji.
    Czy ktoś ma pomysł lub ewentualnie podłączenie PC pod nagrywarkę kablem USB męski - USB męski?
    Proszę o ukierunkowanie jako można to wykonać, gdyż nie chcę za każdym razem kopiować z HDD na DVD.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam, podłączam sie pod pytanie kolegi. Osobiście zauważyłem ze materiały z folderu library/divx są kopiowalne do usb, natomiast materiały nagrane na urządzeniu i zawarte w katalogu library/title mozna zgrac tylko na nośnik dvd. Czy ktoś mógłby rozjaśnić ten temat? Z góry dziękuję!

Juras
  • Poziom 11  
    ja równiez podłączam se do pytania, czy jest taka możiowść kopiowania nagranego materiału na pendrive?
  • Poziom 2  
    czy ktoś wie i pomoże z tym prosze
  • Poziom 36  
    Sprzęt może nie mieć takie funkcji.
  • Poziom 2  
    (Sprzęt może nie mieć takie funkcji. ) NO TAK...ale ja bym chciał sie dowiedzieć czy ma czy nie:)
  • Poziom 42  
    W przypadku modelu Samsung SH-893M instrukcja mówi, że można kopiować z HDD na USB filmy w formacie DVix. Tylko ten format.

Tu mała uwaga - pliki Dvix, jak i płyty DVD zapisane w tym formacie, odtwarzane na tym urządzeniu nie mogą mieć rozdzielczości większej niż 720x576 .
  • Poziom 2  
    czyli zgrywając materiał z kamery(digital8) nie mogę skopiować na usb ponieważ zgrywa mi tylko w mpeg2 ...no szkoda bo mam problemy z nagrywaniem płyt, 1 na 10 uda sie nagrać:)
    dzięki za odp.