Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odbiorem cyfrowych kanałów z Hotbirda

29 Gru 2004 12:05 1937 7
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Witam.
    Troszkę chaotycznie napisałeś ... A może po prostu odbiera tylko programy FTA a kodowanych nie ? Sprawdź to ... A jak nie, to raczej wina konwertera. Miejmy nadzieję, że to tylko FTA, i wystarczy zmiana softu :).

Pozdrawiam KRapicki.
  • Poziom 10  
    moze kabel masz za cieki... a jesli nie to sprubuj obkrecic konwerter
  • Poziom 26  
    proponuje zmienic soft a jak to nie mozna poczytac wiecej na www.dvhk.pl co i jak z czym jesc
  • Poziom 11  
    Jestem za konwerterem. Tunery Philips czasem źle współpracują z niektórymi konwerterami. Najlepiej chodziły z oryginalnymi szarymi Philipsami.Miałem kilka takich przypadków.
  • Poziom 15  
    Ja stawiam na konwerter. można też założyć że czasza jest nie dokładnie ustawiona.Czasem wystarczy lekkie skrecenie konwertera i już jest lepiej.Jeśli masz możliwość sprawdzenia ustawienia czaszy(najlepiej na jakimś słabym kanale)to zrób to.Na tunerze cyfrowym najsłabszym kanałem jest VIVA polska i POLSAT.Zakładam że kabel połączeniowy jest dobrej jakości.Sam posiadam tuner Philips 6010 i odbieram cyfrę+ i musze przyznać że jest bardzo czuły na dokładne ustawienie czaszy i konwertera.Czasza min 80-tka.pozadrawiam.
  • Poziom 21  
    konwertor na 100%
    wiem bo u kumpla na starym konwerterze łapało z 5 cyfrowych kanałow a zmienił konwertor i juz były wszystkie.
  • Poziom 26  
    Ja też jestem za konwerterem. Przy wymianie sprawdź częstotliwości pracy.