Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spawarka Selco Genesis 352 podajnik drutu Selco WF 109

1heniu1 28 Feb 2012 15:15 3709 3
    1heniu1
    Level 10  
    Serdecznie witam .Posiadam inwertorowe synergiczne źródło prądu Selco Genesis 352 , jest to źódło prądu do spawania MIG/MAG, TIG (z zajarzeniem kontaktowym) i elektrodą otuloną (MMA), wyposażone w oddzielny podajnik drutu. Technologia inwertorowa i opatentowane sterowanie cyfrowe. Dostępne z funkcją spawania synergicznego.

Posiadam samo źródło prądowe ,nie mam do tego podajnika drutu, oryginalny podajnik : Selco WF 109 ,chodzi o to że cena podajnika jak dla mnie jest kosmiczna (ok.2300 Euro) .

Chciał bym coś do tego zaadoptować by mieć możliwość spawania metodą MIG/MAG , chce również spawać tym aluminium ale migomatem a nie tigiem.

Proszę o pomoc w tym temacie,co mogę do tego zaadoptować ,czy jest taka możliwość, jeżeli chodzi o elektronikę i mechanikę to jestem wstanie to zrobić ,tylko nie orietuję się czy to jest możliwe i jak się za to zabrać.
    filipski
    Level 17  
    Jesteś pewien że jest to G352PSR ?
    WF 109 zawiera dwie płyty 15.22.219 - panel przedni i 15.14.351 - płyta motoru.
    Każda kosztuje ponad 500€.
    Samego podajnika z drugiej ręki będzie ciężko znaleźć.
    A najgorsze jest to że bez podajnika to nic nie można z tą maszyną zrobić, nie działa TIG i MMA.
    Powodzenia
    Andy
    1heniu1
    Level 10  
    Tak,mam Genesis 352 .Wiem że ten oryginalny podajnik jest drogi dlatego skupiam sie na przystosowaniu jakiegoś tańszego podajnika tylko nie wiem czy to jest możliwe i jak sie za to zabrać .
    filipski
    Level 17  
    Ale czy na pewno jest to G352PSR ? Było kilka wersji G352.
    AF