Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 1.8 RT przełącznik ben/gaz, wskaźnik

28 Lut 2012 20:52 995 2
  • Poziom 10  
    Witam, posiadam lagunę 1.8 z 94r. Mam instalację II generacji, a przełącznik w kabinie jest od tych gaźnikowych. Moje pytanie: czy wpływa to na bezpieczeństwo?Ktoś mi mówił, że np przy wypadku ten przełącznik nie odcina gazu?I czy ogólnie na coś jeszcze wpływa?A druga sprawa jest taka, że wczoraj niefortunnie zahaczyłem o tą osłonkę na butli(odkręciła się i wskazówka poziomu gazu w butli wypadła i teraz nie wiem jak ją ustawić, ona działa jak magnez, więc chyba nie była nigdzie przyczepiona)?
    pozdrawiam
  • Poziom 18  
    W związku z drugim pytaniem na temat wskaźnika na butli wszystko się zgadza wskaźnik nie jest do niczego przymocowany musisz go tylko odpowiednio włożyć i założy osłonę powinien działać.
  • Poziom 10  
    tak tylko, że jak go włożę normalnie to on wtedy dotyka reszty i jest jakby pod skosem a wydaje mi się, że powinien niczego nie dotykać i swobodnie przesuwać się

Dodano po 38 [minuty]:

Dobra, ten wskaźnik zrobiłem, nie wiem jak mogłem nie zauważyć , że on na ten bolec wchodzi, teraz tylko pytanie czy wie ktoś coś o tym przełączniku?