Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic Lumix DMC-S1, czy DMC-LS5

29 Lut 2012 10:20 3499 3
  • Poziom 8  
    Witam. Nie znam się kompletnie na aparatach i potrzebuję odpowiedzi na parę pytań.
    Który z tych dwóch aparatów jest lepszy i który polecacie?
    Czy robią dobrej jakości zdjęcia i filmy?
    Gdzieś wyczytałem że DMC-S1 ma stabilizacje Mega O.I.S, a DMC-LS5 tylko O.I.S, czym się różnią te stabilizacje i która lepsza?
  • Poziom 19  
    Aparaty bardzo do siebie podobne. Za DMC-LS5 przemawia zakres ogniskowych (aparat będzie widział szerzej oraz dalej) jednak różnica jest dosyć mała. Megapikseli nie biorę pod uwagę, bo tutaj i tak nie będzie widać różnicy. Co do stabilizacji to nie ma różnicy, oba mają stabilizację optyczną. Jak masz więcej pytań to pisz.
  • Poziom 8  
    To o co chodzi z Tą stabilizacją O.I.S i Mega O.I.S, i spotkałem się że przy DMC-S1 czasami pisze Power O.I.S.
    I jak wypadają na tle Kodak Easy Share c195, i Canon a2000is ? Bo widziałem jak te aparaty robią zdięcia i powiem że zdjęcia z Kodaka są straszne, już telefonem SonyEricsson c902 wychodzą ładniejsze zdjęcia.
  • Poziom 19  
    Różnica w nazwie w różnych modelach, nic więcej. Co do zdjęć to miałem okazje korzystać z jakiejś tańszej małpki panasonica i zdjęcia były bardzo ładne.