Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic Lumix DMC-S1, czy DMC-LS5

29 Feb 2012 10:20 3571 3
  • Level 8  
    Witam. Nie znam się kompletnie na aparatach i potrzebuję odpowiedzi na parę pytań.
    Który z tych dwóch aparatów jest lepszy i który polecacie?
    Czy robią dobrej jakości zdjęcia i filmy?
    Gdzieś wyczytałem że DMC-S1 ma stabilizacje Mega O.I.S, a DMC-LS5 tylko O.I.S, czym się różnią te stabilizacje i która lepsza?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 19  
    Aparaty bardzo do siebie podobne. Za DMC-LS5 przemawia zakres ogniskowych (aparat będzie widział szerzej oraz dalej) jednak różnica jest dosyć mała. Megapikseli nie biorę pod uwagę, bo tutaj i tak nie będzie widać różnicy. Co do stabilizacji to nie ma różnicy, oba mają stabilizację optyczną. Jak masz więcej pytań to pisz.
  • Level 8  
    To o co chodzi z Tą stabilizacją O.I.S i Mega O.I.S, i spotkałem się że przy DMC-S1 czasami pisze Power O.I.S.
    I jak wypadają na tle Kodak Easy Share c195, i Canon a2000is ? Bo widziałem jak te aparaty robią zdięcia i powiem że zdjęcia z Kodaka są straszne, już telefonem SonyEricsson c902 wychodzą ładniejsze zdjęcia.
  • Level 19  
    Różnica w nazwie w różnych modelach, nic więcej. Co do zdjęć to miałem okazje korzystać z jakiejś tańszej małpki panasonica i zdjęcia były bardzo ładne.