Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Behringer XENYX 2442 FX jak nowy

DJKompot 29 Lut 2012 12:30 2372 2
  • #1 29 Lut 2012 12:30
    DJKompot
    Poziom 26  

Witam,

Na sprzedaż mam mikser BEHRINGER XENYX 2442FX. Jestem pierwszym właścicielem mikserka. Mam go 1,5 roku (świadczy o tym nalepka z tyłu miksera). Prawdopodobnie mam gdzieś jeszcze papiery do niego choć przyznam, że nie jestem zwolennikiem trzymania tego typu rzeczy :). Mam uchwyty Rack. Mikserek służył tylko mnie, nigdy nie pożyczałem! Jestem DJ-em i w zupełności mi wystarczał do podpięcia konsoli, mikrofonów, odsłuchów... czasem gitar lub keyboardów. W terenie mimo różnych opinii radzi sobie świetnie. Zmieniam tylko dlatego, że potrzebuję teraz większy. Bardzo przydatne są wejścia stereofoniczne. Bardzo przyjemny efektor. Nadaję się do studia, ponieważ posiada DIRECT OUT na 8 kanałach. Patrząc pod kątem 'serwisanta' mikser różni się tylko logiem i rozwiązaniami technicznymi, ponieważ użyte komponenty są takie jak w mikserach np. Mackie. Nie ma żadnych ukrytych wad. 100% sprawny. Tel.507538584 (Orange), 609748886 (Plus).

Dokładna specyfikacja i duże zdjęcia poniżej:

Ultra ciche, wysokiej jakości preampy 
    10 wejść/preampów (XLR) mikrofonowych
    Klasyczne "Brytyjskie" 3-band EQ z parametrycznym środkiem
    24-bitowy efektor stereo ze 100 presetami; efekty multi (rozpiska na zdjęciu)
    8 insertów do wpięcia dodatkowych efektów, bramek, kompresorów itp.
    4 Aux na kanał: 2 pre / post fader przełączane do monitorowania / dla FX, 2 post fader (wewnętrznego lub zewnętrznego FX)
    Diody CLIP, mute, main mix i podgrup, solo i PFL
    4 podgrupy z oddzielnymi wyjściami; 4 wielofunkcyjne stereo aux powrotne</font>
    Symetryczne Wyjścia Main Mix o ¼ "jack i pozłacany XLR, CTRL Room Out, słuchawek i wyjścia TAPE
    Długie 60 mm logarytmiczno-stożkowe tłumiki i uszczelnione obrotowe potencjometry
    Zasilanie wewnętrzne dla maksymalnej elastyczności (100 - 240 V ~), wolny od szumów dźwięk, niski pobór mocy dla oszczędności energii
    Uchwyty Rack włączone do ostatecznej elastyczności
    Wysokiej jakości komponenty i wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność
    Pomyślany i zaprojektowany przez BEHRINGER Niemcy

http://img442.imageshack.us/img442/2753/sam2406.jpg

Cena DLA 'FORUMOWICZÓW' 900zł!!

• #2 06 Mar 2012 20:32
    DJKompot
    Poziom 26  

850zł przy wpłacie na konto! Idealny sprzęt dla zespołu/kapeli! Taniej nie znajdziesz lepszego :).

• #3 31 Mar 2012 10:29
    DJKompot
    Poziom 26  

Okazja : 800zł