Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g570 59-306094 - wypadające śrubki

etisha 01 Mar 2012 18:45 4387 9
  • #1 01 Mar 2012 18:45
    etisha
    Poziom 2  

Kupiłam laptopa 4 miesiące temu,zaczęły sama śrubki wypadać z pod spodu..co dziwne nie ma nigdzie naklejki z typem modelu P/N...na laptopie.Po otworzeniu tylu zrobiłam zdjęcie i moim zdanie było coś robione w nim... pomóżcie mi proszę czy mam rację i czy śrubki mają same prawo wypadać???? Co mam zrobić?

Lenovo g570 59-306094 - wypadające śrubki

• #2 01 Mar 2012 20:25
    luki9399393
    Poziom 7  

Mi też w tym lapku same wypadają trzeba je pilnować

• #3 02 Mar 2012 13:49
    PiernikFR
    Poziom 8  

Nie ma śladów znacznej ingerencji, zdarza się że śruby fabrycznie są źle dociągnięte

• #4 02 Mar 2012 18:41
    laseroz
    Poziom 11  

Niedawno był podobny temat w tym dziale. Sam kupiłem również 4 miesiące temu identyczny model Lenovo i niedawno stwierdziłem brak jednej ze śrub, pomimo, że jeszcze nie miałem pretekstu by rozkręcać laptopa. W dodatku była to śruba znajdująca się w bezpośredniej okolicy zawiasu, co spowodowało problemy z zamykaniem/otwieraniem częsci lapka, na której znajduje się matryca. Stąd warto od czasu do czasu zajrzeć, czy wszystkie śrubki są na miejscu, by uniknąć mechanicznych następstw w postaci uszkodzeń obudowy, zawiasów itp. :D

• #5 03 Mar 2012 19:17
    etisha
    Poziom 2  

No dobrze,ale to co znaczy,że mam sobie pilnować śrubek? Ja będę go reklamować bo dla mnie to coś nie tak,tym bardziej,że na zdjęciu ,które dałam widać niedokręcone sruby,widać ślady po śrubokręcie na nich i zarysowania od otwierania..ja tego nie zrobiłam sobie,wypadły to zajrzałam tylko do środka.Czy wymienią mi na nowy?

• #6 04 Mar 2012 08:56
    laseroz
    Poziom 11  

Miałem dokładnie ten sam przypadek - zarysowania na śrubach, które wskazywałyby na to,że kiedyś coś było robione. Możesz próbować reklamować. Dla mnie, jako, że potrzebuję na co dzień dostępu do laptopa, jest grą nie wartą świeczki jeżdzenie do sewisów, czas oczekiwania na zwrot laptopa, stąd wolę poświęcić tą odrobinę czasu i od czasu do czasu luknąć czy wszystko jest OK :D

• #7 04 Mar 2012 18:51
    PiernikFR
    Poziom 8  

reklamacja zupełnie nic nie da, ponieważ sprzęt nie jest uszkodzony, działa sprawnie. Więc wątpię w to ze uznają reklamacje, poza tym tą klapę można zdejmować bez żadnych gwarancyjnych konsekwencji więc naprawdę nie wierzę w to że reklamowanie cokolwiek tutaj zmieni, podokręcają śrubki i odeślą z powrotem.

• #8 05 Mar 2012 00:30
    Endrju111
    Poziom 22  

Nie zgodzę się, wysyłałem co prawda dopiero 2 sztuki, ale naprawili i już się nic nie wykręca. Jedna z wysyłanych miała już nadłamaną obudowę (jak się śrubki wykręcą to może dojść do uszkodzenia obudowy).
    Jest to typowa wada tych modeli.

• #9 05 Mar 2012 08:52
    PiernikFR
    Poziom 8  

oczywiście jak piszesz że już konsekwencją była nadłamana obudowa to naprawili, ale wydaje mi się że wysyłać i czekać co najmniej 2 tygodnie na dokręcenie śrubek jest średnią opcją, i prościej sobie samemu to naprawić

• #10 05 Mar 2012 13:47
    Endrju111
    Poziom 22  

Śrubki wymieniają (nie jestem pewien czy nie wklejają) i później się nie odkręcają.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME