Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]poszukuję kogoś kto zrobiłby pozytywkę

Alina12 02 Mar 2012 18:19 1635 7
    Alina12
    Poziom 2  
    szukam kogoś kto mógłby umieścić 15-20 sekund muzyki w pozytywce, mam na myśli małą pluskwę taką jaką mają misie w brzuchach. Miałaby zagrać po naciśnięciu. Nie wiem jak się do tego zabrać. Jeśli ktoś mógłby to dla mnie zrobić, oczywiście zapłacę za tę pracę, to proszę o maila. Bardzo pilna sprawa.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    gryzzly
    Poziom 21  
    Może prościej przełożyć coś z gotowej zabawki ?
    Czy może ma być coś wgrane na zamówienie, pewnie się przyda takie info.
    Alina12
    Poziom 2  
    Nie da się przełożyć, to miałby być hejnał mariacki, 15 sekund zgrabnie ucięte
    gryzzly
    Poziom 21  
    Ja nie dysponuję czasem na to.
    Ale proponuję skorzystać z wyszukiwarki elektrody:
    http://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,pozytywka.html
    i napisać do autorów projektów, może ktoś na szybko pomoże :)

P.S. I proponuję zmienić temat ogłoszenia - aby był napisany małymi literami - zgodnie z zalecaniami moderatora ;-)
    Alina12
    Poziom 2  
    Drogo, rzeczywiście, ja potrzebuję tylko "grającego guziczka"
    Kuniarz
    Moderator Projektowanie
    Grający guziczek w maskotce kosztuje pewnie mniej niż 1 PLN... wymyślenie grającego guziczka i wykonanie go w jednym jedynym egzemplarzu zajmuje jakiś określony czas. W skrócie : zastanowienie się jak - 1 godzina, zmontowanie na próbę - 2 godziny, wymyślenie oprogramowania i testy jego działania - 4 godziny, wykonanie docelowej płytki w tym przerysowanie schematu, projekt płytki, wykonanie płytki, montaż elementów, wgranie oprogramowania - 6 godzin. Razem 13 godzin. Z całym szacunkiem dla dzieciaków tuż po szkole, ale taki "przynieś cegły" pomagier murarza dostaje 10 zł na godzinę. 130 zł kosztuje to urządzenie, jeśli wykona je pomocnik murarza ;-)
    ANUBIS
    Poziom 32  
    Temat zamykam.
    Dalsze dyskusje proszę prowadzić za pomocą komunikatorów lub PW na forum.

ANUBIS