Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik airbag 8D0 959 655 F błąd 65535 Internal control module memory error

auto-diag 03 Mar 2012 07:29 7127 4
  • #1 03 Mar 2012 07:29
    auto-diag
    Poziom 11  

Witam , mam problem ze sterownikiem airbag w audi a4 2000r 8D0 959 655 F , mianowicie zapalił sie airbag po mrozach i błąd 65535 Internal control module memory error Intermitent 00-00 , Błedu oczywiscie nie da sie skasowac vagiem , zdobylem z trudem drugi taki sam sterownik ale po włożeniu okazało sie ze wyszedł ten sam bład . Znajomy wyczyscilem mi te błedy z obu sterowników crash date eraserem , i kontrolka zgasłą w aucie ale po ponownym właczaeniu zapłonu to samo wyszło i ten sam bład , tak samo z drugim sterownikiem . Czytałem że wgranie nowego wsadu do eeprom może pomóc , warto spróbować ale nie moge nigdzie zlależć wsadu do tego sterownika z F i nadal nie jestem pewien czy to pomoże czy może przyczyna tkwi w samochodzie

0 4
  • #3 03 Mar 2012 21:47
    auto-diag
    Poziom 11  

to było sprawdzone w pierwszej kolejnośći . Po usunięciu błędu crash eraserem , i podłączeniu do auta kontrolka gaśnie ale po ponownym włączeniu zapłonu gaśnie a po chwili sie zapala i znowu ten sam bład sie pojawia . Nawet już wsad drugi był wgrywany do eprom od takieg samego modelu sterownika i to samo . Wygląda na to chyba że uszkodzony sterownik ale że drugi też mi się trafił uszkodzony

1
  • #4 03 Mar 2012 22:32
    yarecky3
    Poziom 15  

Zmień pamięć. Użyj nowej, one czasami padają.
    pozdro

0
  • #5 15 Kwi 2017 20:06
    heberek
    Poziom 13  

Witam. Mam ten sam problem. Posiadam sterownik 8D0 959 655 F. Poszukuję używki ale nigdzie nie mogę znaleźć. Czy można zastąpić go sterownikiem o tym samym oznaczeniu ale kończącym się inna literką. Auto Audi A4 B5 2000 r. świeci kontrolka AirBag. Błąd 66535 po wykasowaniu pojawia się po kilku dniach kasowany eraserem. Jeśli ktoś posiada na sprzedaż taki sterownik to proszę o informację.

0