Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Realtek HD Audio słuchawki nie działają poprawnie

03 Mar 2012 09:57 6030 2
  • Poziom 8  
    Witam, po sformatowaniu dysku zainstalowalem ten sam system co mialem (windows 7 ultimate x64) i te same sterowniki na których wczesniej sluchawki dzialaly bez zarzutu teraz działaja ale bardzo cicho a na testach dzieku grają i tak obydwie sluchawki tzn klikajac na prawy glosniczek w programie dziala prawa i lewa sluchawka i tak samo z kliknieciem na lewy glosniczek.
    ss z menedzera:Realtek HD Audio słuchawki nie działają poprawnie

Dodano po 33 [sekundy]:

przed tem chyba na tych ustawieniach dzialalo chyba bo nie jestem pewnien
  • Poziom 29  
    PPM na ikonę głośnika ,wybrać urządzenia do odtwarzania, (nagrywania).W Twoim przypadku Realtek HD Audio.Potem otworzyć mikser dźwięku(PPM -ikona głośnika),włączyć jakiś plik dźwiękowy ...będziesz widział poruszający się pasek poziomu dźwięku,tak samo przy użyciu mikrofonu.konfigurację na 3 obrazku zmień na obydwu jako pierwsze(zamień)
  • Poziom 8  
    hmm... jak zrobie w obydwu pierwsze to znika mi ikonka sluchawek mikro zostaje a jak jest tak ustawione jak na ss3 to widac ale dzwiek jest cichy, przerywany a jak nacisne testuj, to zamiast dzialac np tylko lewej sluchawki dzialaja dwie tak samo jest z prawą tak jakby nie byly odrozniane :D

Dodano po 10 [minuty]:

lol, normalnie mam glosniki logitech 5.1 nie pamietam modelu i mam podlaczone jak widac na screenach (zielony, czarny, pomaranczowy chodzi o zlącza) teraz podlaczylem pod taka przejsciowke orginalana z glosnikow https://obrazki.elektroda.pl/71_1282771093.jpg
    i teraz dziala jak klikne na glosnik lewy- sluchawki na prawy- glosniki i sluchawki

Dodano po 3 [minuty]:

Dodano po 37 [minuty]:

wyłaczylem balans na jednej sluchawce i dziala dobrze. oby dwie sluchawki dzialaja