Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[STM32F4-DISCOVERY] Jak zacząć?

Diazd 03 Mar 2012 11:28 1543 0
  • #1 03 Mar 2012 11:28
    Diazd
    Poziom 15  

Witajcie!
    Kupiłem sobie taką śliczną płytkę jak w temacie i postanowiłem nauczyć się jej używać. No i wyszedł następujący problem, a może nie problem tylko ten typ tak ma:

Ściągnąłem ze strony ST zip'a z różnymi przykładowymi firmware'ami i na początku chciałem pomrugać diodkami, więc otwieram projekt w keil'u pod tytułem IO_Toggle kompiluje, robie build, daje erase flash, download.

No i tak:

Po erase flash, domyślny program przestaje mrugać diodkami, po download nic się nie dzieje (oczywiście nie ma żadnych błędów), po wciśnięciu reset wraca do domyślnego programu- czyli mruga diodkami w kółko, a po przyciśnięciu user button pokazuje diodkami to co czuje akcelerometr.

Stąd pytanie: Czy on zawsze po resecie ładuje domyślne oprogramowanie(co by było dziwne), czy po prostu robię coś źle (co jest bardziej prawdopodobne).

W uVision wybrałem właściwy procesor, a resztę ustawień zostawiłem tak jak były domyślnie.

Będę wdzięczny za pomoc.

edit:

W uVision4 nie działa dobrze ładowanie do flash po prostu, wystarczy rozpocząć debug sesion i jest cacy:) diodki mrugają:P

0 0