Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Accent LC 2000r. BRC Just Heavy falowanie obrotów

woia1602 03 Mar 2012 19:28 919 0
  • #1 03 Mar 2012 19:28
    woia1602
    Poziom 15  

Witam. Od czasu zakupu auta męczę się z falowaniem obrotów. Wymieniłem reduktor na nowy BRC genius HS 1200 taki jak powinien być:)
    Niestety falowanie pozostało. Gazownik który jest od BRC specem ustawiał wszystko i czyścił. Jednak tylko troszkę się poprawiło. Z racji, że reduktor kosztował mnie 650zł cisnę temat dalej. Falowanie nie pojawia się za każdym razem. Generalnie pomaga jak włączę benzynę i od razu LPG. Także auto może toczyć się powoli i obroty falują a jak tylko się zatrzyma to przestaje falować i wszystko jest w normie. Inni gazownicy rozkładają ręce. Mogę jedynie wybrać się 50km do głównego serwisu BRC gdzie mi to zakładali. Nie wiem czy pomoże coś jeżeli kupię kabel bo czytałem na elektrodzie, że trzeba instalację konfigurować w trakcie jazdy. Tutaj gazownik zrobił wszystko na postoju. Dodawał gazu i kręcił imbusem w reduktorze żeby ustawić ciśnienie. Z usterek silnika to jedynie mam problem z gwintem od świecy gdzie świeca ciężko się wkręca ale na benzynie wszystko działa idealnie. Czy idzie teraz za kilka złotych przerobić to na coś 4 gen. i jakie części potrzeba? Czy może to być wina silnika krokowego od gazu?

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson