Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie zestawy stereo polecacie?

daro_stg 04 Mar 2012 13:43 1493 5
  • #1 04 Mar 2012 13:43
    daro_stg
    Poziom 2  

Ja trochę inaczej zadam pytanie: ile bym musiał mieć kasy na w miare dobry sprzet stereo z amplitunerem do tego i niekoniecznie dvd w zestawie. Pytam bo nie wiem czy za 2 tys cos dostane czy trzeba 3 tys przeznaczyc;)

Pokoj 30 metrow, zastosowanie glownie muzyka,filmy z tunera SAT czy naglosnienie do gier playstation 3. Muzyki wszelkiej slucham od trance, po hip hop, rap, disco polo czy rock. Także wszystko i nic ;)

0 5
  • #2 04 Mar 2012 15:22
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

daro_stg napisał:
    Pytam bo nie wiem czy za 2 tys cos dostane czy trzeba 3 tys przeznaczyc;)
    To zależy czego oczekujesz. Czy chcesz sprzęt nowy czy używany. Generalnie im więcej tym lepszy sprzęt (chociaż nie zawsze).
    Powiedz czego oczekujesz.
    daro_stg napisał:
    w miare dobry sprzet stereo z amplitunerem do tego i niekoniecznie dvd w zestawie.
    Musi być amplituner ? Nie lepiej wzmacniacz + tuner ?

0
  • #3 04 Mar 2012 20:49
    daro_stg
    Poziom 2  

telecaster1951 napisał:
    daro_stg napisał:
    Pytam bo nie wiem czy za 2 tys cos dostane czy trzeba 3 tys przeznaczyc;)
    To zależy czego oczekujesz. Czy chcesz sprzęt nowy czy używany. Generalnie im więcej tym lepszy sprzęt (chociaż nie zawsze).
    Powiedz czego oczekujesz.

wolalbym nowy sprzet bo to ma byc już na lata ;) ma być głośny i zalezy mi aby dobrze gral pod telewizorem bo lubie efekty.
    daro_stg napisał:
    w miare dobry sprzet stereo z amplitunerem do tego i niekoniecznie dvd w zestawie.
    telecaster1951 napisał:
    Musi być amplituner ? Nie lepiej wzmacniacz + tuner ?

no może tez tak być, tuner bede mial nboxa z telewizja enki.Z tego co wyczytalem jest na tunerze cyfrowe wyjscie dzwieku to chcialebym pod to kolumny podlaczyc (chyba ze kolumny pod telewizor, a to cyfrowe wyjscie z tunera do tv - nie wiem czy tak też mozna). I teraz zauwazyłem ze na playstation mam wyjscie digital to tez chcialbym podlaczyć. ;)

0
  • #4 04 Mar 2012 22:04
    irek6311
    Poziom 33  

Amplituner Pioneer VSX-421 lub VSX-520-K i kolumny Tonsil Siesta/Fiesta ,
    amplituner pomoże to sensownie połączyć i zagra to dobrze .

0
  • #5 05 Mar 2012 19:54
    daro_stg
    Poziom 2  

irek6311 napisał:
    Amplituner Pioneer VSX-421 lub VSX-520-K i kolumny Tonsil Siesta/Fiesta ,
    amplituner pomoże to sensownie połączyć i zagra to dobrze .

amplituner 830zl
    http://allegro.pl/amplituner-pioneer-vsx-520-k-czarny-dostawa-24h-i2186772622.html

kolumny 1800
    http://allegro.pl/fiesta-siesta-hi-end-front-kpl-tonsil-kina-kolumna-i2165952505.html

razem 2700 ;) mi cena pasuje
    ogolnie ma to byc sprzeta na lipiec, bo wtedy wracam na stale do Polski to bede kupowal.

pozdrawiam

0
  • #6 05 Mar 2012 20:11
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Z tym amplitunerem jest jeden problem. To jest sprzęt do kina domowego. W stereo nie zagra dobrze, wiec Fiesty nie pokażą tyle ile mogą.

0