Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery

04 Mar 2012 13:55 2536 2
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam laptopa Asus K53SJ-SX017V W7HP ( http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-k53sj-sx017v-w7hp.bhtml#opis ) i od wczoraj mam z nim mały (wielki?) problem. Laptop był na naprawie - wymiana matrycy, wrócił w piątek. Użytkowałem go parę godzin. Wczoraj wieczorem go włączam i.. zaczął się uruchamiać bardzo długo. W momencie startowania win7 - ekran logowania gdzie pisze "startowanie systemu windows" najpierw jest ten napis, logo pojawia się po 15-20 sekundach, i trwa to z minutę. Następnie system włącza się również bardzo długo, ogólnie do momentu normalnego uzytkowania od momentu włączenia mija jakieś 15 minut, lapek na początku chodzi bardzo wolno. Nigdy nie było takich problemów i system włączał się w góra 2 minuty.. Próbowałem robić recovery z hdd, zacząłem wczoraj o 21, trwało to około 4 godzin. Może to ma jakiś wpływ, ale w tym dniu asus live update zaktualizował mi Biosa jak i instalowały się aktualizacje windy. Co może być problemem?

Wklejam screeny z hdd tune, na razie tyle udało mi się zrobić przy szybkich testach, w międzyczasie kiedy robi się następne recovery..

Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery
  • Poziom 17  
    Wyjmij dysk i sprawdź go na innym kompie i zrób jest benchamrk w hdtune jak będzie taki sam dysk do wymiany.
  • Poziom 2  
    Nie mam niestety takiej możliwości w najbliższym czasie... wklejam screeny

Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery Asus K53SJ wolno się uruchamia, długa instalacja recovery