Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Płyta indukcyjna + piekarnik

Picia136 04 Mar 2012 14:24 2645 4
 • #1
  Picia136
  Level 25  
  Jak w temacie może ktoś ma coś przetestowanego godnego polecenia w rozsądnych cenach. Poszukuję płyty grzewczej i piekarnika do tego. Z tego co wiem to bardziej opłaca się płytę indykcyjna niż kuchnie elektryczna. Zastanawiam się nad Whirlpoolem

  http://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/opinie-whirlpool-acm-702-ne.bhtml#opinie
  http://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/whirlpool-acm-703-ba.bhtml
  http://www.euro.com.pl/piekarniki-do-zabudowy/whirlpool-akz-237-ix.bhtml
 • #2
  patryk260983
  Level 19  
  Co to znaczy w rozsądnych cenach??
  Jak miałbym wybierać coś do 8000zł, to Amica, ewentualnie Mastercook, ale w tym przedziale cenowym Amici wypadają lepiej, bardziej funkcjonalne.
  Powyżej 1000zł - Electrolux
  Piekarnik - j/w.
  Whirpool - kupiłbym tylko pralkę, do reszty sprzętów nie mam zaufania, najbardziej do lodówek (starą Polara jeszcze bym nie pogardził).
 • #4
  patryk260983
  Level 19  
  Na temat płyty się nie wypowiem, bo mam gazową. Piekarnik jak najbardziej może być. Mam z serii Fusion i ma te same funkcje co ten Integra. Prowadnice teleskopowe w wyposażeniu to na plus, a dokupiłem w serwisie jeden komplet. Dobra rzecz Aqualytic, jeszcze możesz poszukać z pyrolizą jeśli czujesz taką potrzebę. Mnie powyższy system wystarcza :-)
  Amica ogólnie ponoć dobre piece, a po gwarancji tanie części podobno.
 • #5
  Picia136
  Level 25  
  Właśnie tam gdzie kupiłem miszkanie nie ma gazu i dlatego muszę elektryczną tzn. indukcję na 400V wybrałem, garniki mam z olkusza sprawdziłem magnesem łapie się ich więc garnki powinny zostac te co mam bez potrzeby wymiany na nowe. Amica wydaje mi się że ma dobre ceny.