Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wymiana tarczy sprzęgła omega 2.5 V6

pablo1111 04 Mar 2012 20:16 1901 4
    pablo1111
    Level 10  
    witam.mam problem z tarczą do omegi b 2.5 v6, mam zamiar ja wymienić i na necie jet w miarę tania od vectry b 2.5 v6.ta tarcza od vectry ma 4 sprężyny w sobie i za to chciałbym się dowiedzieć czy z vectry będzie pasować do omegi?proszę pilnie o odpowiedź bo chciałbym wymieniać jutro
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    thumbs
    Level 14  
    Jeżeli chodzi o całe komplety tzn tarczę, docisk i wysprzęglik to na pewno są inne, bo do omegi nr katalogowy luk 624 1652 00, a do vectry luk 623 2102 33. Więc raczej nie pasuje w omedze jest pewnie tarcza jak do dwu masowego koła czyli bez sprężynek. Musisz poszukać od omegi.
    pablo1111
    Level 10  
    aha rozumiem, mam dwie tarcze do omegi bo mam dwa silniki i obie te tarcze są już trochę liche. to w takim razie poszukam jakiejś dobrej od omegi. dzięki za odpowiedź
    zeimp
    Moderator on vacation ...
    Natychmiast poprawcie swoje posty (pisownię), bo wywalę wątek do kosza!
    Do autora:
    Jeśli chcesz, aby sprzęgło działało jak należy i przez długi czas, to wymień komplet! Zaoszczędzisz wiele kasy, bo nie będziesz musiał "zaraz" demontować ponownie skrzyni, by wymienić docisk, czy łożysko oporowe...
    pablo1111
    Level 10  
    rozumiem, w takim razie temat zostanie zamknięty. dziękuję za pomoc