Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uwaga na oszustów z dotpay

05 Mar 2012 17:13 8691 1
 • Poziom 25  
  Witam.
  To forum dla elektroników ale przyznam się że nie ma nigdzie normalnego forum na którym można zgłaszać różnego rodzaju nadużycia i oszukiwanie ludzi.
  Trafiłem nawet na forum które miało za zadanie zebrać negatywne opinie użytkowników i ślad po nim zaginał.
  Do rzeczy.
  Chcąc dokonać opłat na portalach randkowo - matrymonialnych (to wiadomość dla tych którzy się tym interesują i może im to być potrzebne) choć nie tylko, możecie wybrać zróżnicowaną formę płatności ale uwaga pieniądze z numerem konta i danymi do wpłaty/przelewu figurują na anielską firmę dotpay (to nie jest firma z Krakowa) która odpowiada za przelanie tych pieniędzy na konto faktyczne tam gdzie pieniądze miały iść "od razu". Pieniądze rzadko kiedy tam trafiają. Wpiszcie tylko w gogle hasło „uwaga na dotpay oszuści”.
  W dniu dzisiejszym wysłałem do jednego z portali randkowo – matrymonialnych pytanie czy udostępnią mi ich numer konta z danymi na terenie banku z naszego kraju. A nie przez „pośrednika” który poza prowizją na poczcie/banku sam chce jeszcze na tym zarobić.
  Jak na razie cisza.
  A więc zrezygnuj z kupowania jakichkolwiek usług „Premium” lub „VIP” bo pieniądze tam nie dotrą nigdy.

  Oto treść innego emaila wysłanego dzisiaj do serwisu DOPASOWANI. PL:

  Witam.
  Chciałbym opłacić konto premium w Państwa serwisie ale niestety jest problem z nieuczciwą firmą dotpay która się zgłasza jako odbiorca owej kwoty którą niby to ma wam przelać. Nie uważacie że to bez sensu? Ja i setki innych użytkowników zostałem kilka krotnie oszukany przez dotpay który moich i ich pieniędzy nigdzie nie przelewał. Czy mógłbym prosić o adres i numer konta serwisu DOPASOWANI.PL tu w Polsce w Banku w jakim macie konto by taką opłatę uiścić? Dziękuję.

  Zobaczymy czy będzie jakakolwiek odpowiedź od admina serwisu…
 • Poziom 2  
  Problem z firmą DotPay jest taki że są to oszuści. Nie chcąc płacić za przelewy dokonane przez klientów zmienili osobowość prawną i udają że to nie oni są winni całej tej sprawie tylko firma Dotpay z GB. A oni są przecież polską firmą obecnie i nie odpowiadają na to co wyrabiała firma Dotpay z Anglii. A to że siedziba firmy w Krakowie jest ta sama adresy i telefony też - no bo oni tylko wykonywali usługę dla tamtej firmy. Sposób tłumaczenia ciekawy tylko klienci tej firmy nie otrzymali należnych im pieniędzy. Jak wierzyć takiej firmie ? Bo może zapłacą a może znowu zmienią sobie osobowość prawną.