Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Superb I 2002r pasy bezpieczeństwa

05 Mar 2012 18:08 1129 3
  • Poziom 7  
    Witam.

Mam Skoda Superb I 2002r. Mam problem, gdyż po przekręceniu kluczyka zapalają mi się kontrolni na zegarach i wgl elektronika mi się włącza to jest sygnał bing bing bing od nie zapięcia pasów. Ten sygnał jest krótki , po kilku dźwiękach ostrzegawczych wyłącza się. Wydaje mi się, że ten dźwięk ostrzegawczy powinien być cały cza aż do zapięcia pasów. Jak mogę to włączyć, aby było w 100% sprawne ostrzeganie o nie zapięciu pasów?
  • Poziom 39  
    Jeszcze nie jeździłem autem które do bólu krzyczy "ZAPNIJ PASY". Zawsze mimo tego że nie zapniesz przypominacz milknie po jakimś czasie i jest to logiczne bo wydają zaświadczenia mówiące że możesz jeździć bez pasów i wyobraź sobie gdybyś to ty musiał z tego korzystać (np po urazie żeber) i przez 50km drogi gong by ci barabanił.
    Po mojemu nie ma żadnej usterki ale możesz podjechać do serwisu skody żeby się dopytać czy to tak ma działać jak działa.
  • Poziom 7  
    Zawsze wydawało mi się, że ten dźwięk sygnalizujący jest długi czas i ja to rozumiem, że po czasie może się wyłączyć ale po 3 sekundach już?
  • Poziom 16  
    kwok napisał:
    Jeszcze nie jeździłem autem które do bólu krzyczy "ZAPNIJ PASY"

co do tego to w Volvo taki bajer jest