Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Superb I 2002r pasy bezpieczeństwa

darek1397 05 Mar 2012 18:08 1189 3
    darek1397
    Level 8  
    Witam.

Mam Skoda Superb I 2002r. Mam problem, gdyż po przekręceniu kluczyka zapalają mi się kontrolni na zegarach i wgl elektronika mi się włącza to jest sygnał bing bing bing od nie zapięcia pasów. Ten sygnał jest krótki , po kilku dźwiękach ostrzegawczych wyłącza się. Wydaje mi się, że ten dźwięk ostrzegawczy powinien być cały cza aż do zapięcia pasów. Jak mogę to włączyć, aby było w 100% sprawne ostrzeganie o nie zapięciu pasów?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    kwok
    Level 39  
    Jeszcze nie jeździłem autem które do bólu krzyczy "ZAPNIJ PASY". Zawsze mimo tego że nie zapniesz przypominacz milknie po jakimś czasie i jest to logiczne bo wydają zaświadczenia mówiące że możesz jeździć bez pasów i wyobraź sobie gdybyś to ty musiał z tego korzystać (np po urazie żeber) i przez 50km drogi gong by ci barabanił.
    Po mojemu nie ma żadnej usterki ale możesz podjechać do serwisu skody żeby się dopytać czy to tak ma działać jak działa.
    darek1397
    Level 8  
    Zawsze wydawało mi się, że ten dźwięk sygnalizujący jest długi czas i ja to rozumiem, że po czasie może się wyłączyć ale po 3 sekundach już?
    kriss3000
    Level 16  
    kwok wrote:
    Jeszcze nie jeździłem autem które do bólu krzyczy "ZAPNIJ PASY"

co do tego to w Volvo taki bajer jest