Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dokumentacje i szkolenia

mietador 05 Mar 2012 21:22 2135 0
SterControl
    mietador
    Level 2  
    Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, ale po wątkach poruszanych wydaje mi się, że jestem w sanie pomóc w wielu technicznych kwestiach związanych ze sterownikami S7 oraz szeroko rozumianą komunikacją. Byłem uczestnikiem wielu kursów między innymi w firmach: INTEX Gliwice, ATEMPOL Piekary Śląskie, ASTOR Warszawa, Phoenix Contact Wrocław, SEW Łódź. Posiadam obszerną dokumentację szkoleniową ze szkoleń jakie odbyłem – poniżej przedstawię szkolenia w jakich uczestniczyłem. Jeżeli potrzebujecie materiałów szkoleniowych lub porad technicznych to proszę o kontakt MIETADOR(malpa)wp.pl
    Szkolenia jakie przebyłem oraz dokumentacja jaką dysponuję:
    1. Kurs Komunikacja S7 MPI, PROFIBUS, PROFIBUS DP szkolenie w firmie INTEX Gliwice
    2. Kurs Komunikacji PROFINET szkolenie w firmie INTEX Gliwice
    3. SIMATIC S7 PRO1 oraz PRO2 w firmie INTEX Gliwice
    4. SIMATIC S7 PRO1 oraz PRO2 w firmie ATEMPOL
    5. KURS ST – BWINCCS Projektowanie i obsługa systemu wizualizacji WinCC w firmie SIEMENS Warszawa
    6. Tworzenie i serwisowanie aplikacji Wonderware In Touch 10.1 w firmie ASTOR Warszawa
    7. Kurs Uruchomienie i diagnostyka falowników SEW szkolenie w firmie SEW Łódź
    8. Kurs programowanie falowników IPOS – pozycjonowanie absolutne SEW Łódź
    9. Kurs programowania falowników firmy Phoenix Contact
    10. Kurs 1 Systemy interbus dla S7 w firmie Phoenix Contact w Długołęce
    11. Kurs 2 Diagnostyka i sterowanie interbus – Bevmode obsługa kanału PCP
    12. Posiadam również podręczniki użytkownika programu EPLAN 5.60 cz.1 oraz cz.2
  • SterControl