Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner 5.1 do 600 zł, używany, alternatywa Sony STR-DB 840

matek_17 06 Mar 2012 19:49 928 0
  • #1 06 Mar 2012 19:49
    matek_17
    Poziom 14  

Witam Forumowiczów :)
    Moje pytanie dotyczy kupna amplitunera KD. Z wielu bieżących wydatków stwierdziłem, że prawdopodobnie amplituner stanie na pierwszym miejscu. Trochę już się naczytałem, nawet sporo, lecz może ktoś się znajdzie, kto powie coś z autopsji :D

Do rzeczy: pokój 17 m2, fundusze: 500 - 550 zł, więcej nie uważam, żeby było mi trzeba. Mam faworyta, lecz niestety prawie niedostępny (Sony STR-DB 840). Proszę Was o propozycje czegoś podobnego do powyższej pozycji, w tej kwocie to zdaję sobie sprawę, że może odbiegać jakością, więc mówię PODOBNEGO :)

Dobrze by było, żeby miał DTS, Dolby Prologic II, czyli najważniejsze dekodery. Będzie służył głównie do filmów w 5.0; do stereo mam swoją Yamahę :) Połączenie przez kabel optyczny. I to główne kryterium też. Dużo chcę, wiem :D

Kolumny: na razie Magnat Monitor 880 (Heco Victa 700 w przyszłości), Tonsil Space '86, plus parę innych par kolumn, na centralny coś dobiorę. Więc raczej plastikowy Panasonic z Tesco tego nie napędzi.

Napaliłem się na ten sprzęt i raczej już nie odpuszczę. Pomóżcie proszę :wink:

0 0
  Szukaj w 5mln produktów