Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amplituner 5.1 do 600 zł, używany, alternatywa Sony STR-DB 840

matek_17 06 Mar 2012 19:49 1051 0
    matek_17
    Level 14  
    Witam Forumowiczów :)
    Moje pytanie dotyczy kupna amplitunera KD. Z wielu bieżących wydatków stwierdziłem, że prawdopodobnie amplituner stanie na pierwszym miejscu. Trochę już się naczytałem, nawet sporo, lecz może ktoś się znajdzie, kto powie coś z autopsji :D

Do rzeczy: pokój 17 m2, fundusze: 500 - 550 zł, więcej nie uważam, żeby było mi trzeba. Mam faworyta, lecz niestety prawie niedostępny (Sony STR-DB 840). Proszę Was o propozycje czegoś podobnego do powyższej pozycji, w tej kwocie to zdaję sobie sprawę, że może odbiegać jakością, więc mówię PODOBNEGO :)

Dobrze by było, żeby miał DTS, Dolby Prologic II, czyli najważniejsze dekodery. Będzie służył głównie do filmów w 5.0; do stereo mam swoją Yamahę :) Połączenie przez kabel optyczny. I to główne kryterium też. Dużo chcę, wiem :D

Kolumny: na razie Magnat Monitor 880 (Heco Victa 700 w przyszłości), Tonsil Space '86, plus parę innych par kolumn, na centralny coś dobiorę. Więc raczej plastikowy Panasonic z Tesco tego nie napędzi.

Napaliłem się na ten sprzęt i raczej już nie odpuszczę. Pomóżcie proszę :wink: