Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TUNER CREATIX DVB-T CTX948_V.1

dexonyin93 06 Mar 2012 21:16 5378 6
 • #1
  dexonyin93
  Level 9  
  Witam mam problem z odbiorem telewizji naziemnej za pomocą tej karty:(TUNER CREATIX DVB-T CTX948_V.1).
  Zainstalowałem ją w gniezdzie PCI pobrałem sterowniki ze strony producenta(w menadrzeze urzadzen zainstalowany jako Creatix SAA7131, Triple Capture Device), podłączyłem antene ( zwykłą tzn. siatkowa ) Zasilacz rownież, przed podłączeniem sprawdziłem czy działa normalnie na zwykłym TV. Działała bez zarzutu. przystąpiłem do pobierania programu... pobrałem program DVB Dream i Splash Lite na owych programach nie została wyszukana ani jedna stacja. Usunelem wiec sterowniki producenta i pozwoliłem systemowi ( Win 7 full aktualizacje ) by sam dobral sterowniki, i tak zrobił. Przy tym że ze sterownikami systemowymi od Win 7 nie chciał nawet się ruszyć pasek szukania. Męczyłem się z tym z 2h kombinowałem z innymi portami na płycie i nic. Prosiłbym o jakąkolwiek radę jak mogę rozwiązać moj problem. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  Jedyną radą jest to, abyś :
  - przeczytał regulamin tego Forum
  - pisał w odpowiednim dziale
  - pisał bez błędów

  Regulamin pkt 3.1.14 i pkt 3.1.13 .
  [SP5ANJ]
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  dexonyin93
  Level 9  
  zainstalowałem program lecz nie potrafię go ustawić, włączyłem wyszukiwanie kanałów ale nic nie znalazło. Tak jakby sygnał z anteny w ogóle nie dochodził do PC
  poprawka, jednak działa telewizja analogowa odbieram tvp 1,2 tv4 polsat lecz zależy mi na telewizji która wykorzystuje dvb-t i chciałbym odbierać mux 2.
 • #4
  dexonyin93
  Level 9  
  mógłby ktoś pomóc? A do moderatora... czemu mój temat został tu przeniesiony ;/
 • #5
  User removed account
  User removed account  
 • #6
  harry73
  Level 13  
  A ja mam pytanie czy aby ta karta ma tuner DVB-T?Też kupiłem na allegro jako wszystko mającą ale odbiera mi tylko analog.
 • #7
  tomekhof
  Level 10  
  Tuner posiada DVB-t i u mnie działa. Używam do odbioru windows media center który jest oryginalnie w systemie win 7 i vista. a co do instalacji to proszę się stosować do informacji które można znaleźć na stronie producenta. pozdrawiam