Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Golf 3 benzyna 1.4 rok 97 nie pali na wszystkie cylindry

mateuszTYGRYS 07 Mar 2012 16:02 4259 2
  • #1 07 Mar 2012 16:02
    mateuszTYGRYS
    Poziom 15  

Witam :)
    Auto przyjechało do mnie na 2 garach 2i3 cylinder pracuje 1i 4 zero reakcji auto było po servisie :cool:

Problem mam niesamowity bo nie mogę dojść co jest zmieniłem kopułkę bo myślałem ze jest przebicie...

Kable były pomieszane(ktoś zmieniał świece i kable ) teraz pracują dalej 2 cylindry tylko ze 2i 4 :cry: 1i3zero reakcji iskra jest .

Sprawdziłem cewkę zapłonowa patrze a ona spękana tak jakby się przegrzała i może gubi iskrę, no to wymieniam i co ?dalej jest to samo :cry: nie wiem co jest.

Rozrząd widać zmieniany był machnięty o ząbek ale po ustawieniu dalej to samo ..jak np nie było by wiatru na cylindrach to by 4 cylinder nie pracował a chodzi ... z tego co pamiętam kolejność jest 1342 i kupa auto nie chodzi nie strzela w kolektor ssący ...chyba zostaje mi ciśnienie zbadać ale powinno byc dobrze bo przedtem 4cylinder nie pracował a teraz chodzi albo katalizator zapchany ale był wymieniony ...
    Może ktoś coś doradzi już 2 dni mam auto ;/

2 2
  • #2 07 Mar 2012 16:59
    1078231
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 08 Mar 2012 20:28
    mateuszTYGRYS
    Poziom 15  

noi doszlem do ładu ze złomem :D
    iskra wszedzie jest przedtem brakowało na 2 cylindrach (1i4) teraz auto chodzi tylko na 3 garach(234) bo cisnienie na 1garze :1.5bara :Da na reszcie po 13barow wiec trzeba bedzie targac głowice :cool:

0
  Szukaj w 5mln produktów